Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mennyi ideig kell még kiegészí...

Mennyi ideig kell még kiegészítő fogamzásgátlás?

Figyelt kérdés
A kérdésem az lenne, hogy vasárnap este fél 11-kor bevettem a gyógyszert, viszont 1-kor mennem kellett a wc-re. 2,5 óra telt el közte, és nem 4 (vagy több) óra, ezért szerintem nem tudott felszívódni a gyógyszer. Mennyi ideig kell használni más kiegészítő fogamzásgátlót? Vagy majd a következő levél megkezdése után lehetek biztos a gyógyszerben?
2011. ápr. 8. 11:48
 1/5 anonim ***** válasza:
De hasmenésed volt?
2011. ápr. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, de csak az az egy alkalom volt.
2011. ápr. 8. 12:03
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem értelek. A WC-n hasmenésed volt, vagy hánytál? Mert ha alul jött ki valami, akkor pont hogy jó, ha nem telt el 4 óra, mert akkor a tabletta még kb. a gyomrodban volt, vagy legfeljebb a beled kezdetén. Ne aggódj ennyit. Nem kell semmiféle kiegészítő módszer.
2011. ápr. 8. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Hasmenésem volt. Remélem igazad van és tényleg nem tett meg olyan hosszú utat, hogy ki is jöjjön :)

Köszönöm, hogy válaszoltál!

2011. ápr. 8. 12:09
 5/5 anonim válasza:
Áááá, nem kell semmi külön fogamzásgátlás, nekem tejalergiám van, sokszor van hasmenésem, sosem lett belőle gyerkőc...ne izgul, talán akkor kell ezt komolyan venni ha bekapsz egy jó kis vírust ami egész napos vagy többnapos hasmenésse, hányással jár.
2011. ápr. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!