Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet ez? Meg vagyok...

Mi lehet ez? Meg vagyok nagyon rémülve. = (= (12/L

Figyelt kérdés

Tegnap NAGYON NAGYON fájt a hasam bal oldala lent.nagyon magas nekem a fájdalom tűrő határom, de annyira fájt, hogy elsírtam magam.Ma már nem fáj annyira. Anya azt mondta, hogy ha szükséges akkor elmegyünk orvoshoz. Mikor megyek akkor tök olyan érzés, mintha valami lenne ott és nyomna.. Mi lehet ez??Vakbél? De az nem a jobb oldalon szokott fájni? Talán megfázás? Legyetek szívesek, segítsetek!!Nagyon meg vagyok rémülve:(:(:(

(még nem menstruálok)


2011. máj. 5. 19:53
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

20:05 vagyok


de nyugodj meg, a vakbél jobb oldalon van, tehát no para.

de menjetek el orvoshoz. az a legbiztosabb

2011. máj. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

20:03 vagyok


vakbélműtét az szar volt bizony :S

2011. máj. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
vakbél is lehet, sim,án kisugározhat a fájdalom, vagy petefészekgyulladás? bármi "finomság" lehet. NE gyk-n keress megnyugtatást holnap első dolgod az legyen hogy orvoshoz mész!!! Jobbulást, remélem, semmi komoly!
2011. máj. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Nekem mielőtt meg kellett volna jönnie (először), pár héttel előtte (azt hiszem kettő) iszonyatosan fájt az alhasam, de csak egy nap fájt annyira. Tisztán emlékszem hogy akkor épp vendégségbe indultunk, mikor elkezdett fájni. Mire ott voltunk, már csak lefeküdni birtam a kanapéjukon, azt hittem elájulok ugy fájt, görcsöltem erősen. Meg szégyelltem is magam a "jelenet" miatt, de igazán nem tehettem róla.. Akkor uj volt ez a fajta fájdalom, de mára már "megszoktam", mert mikor megjön, ugyanugy fáj, mint akkor fájt. Szerintem lehetséges, hogy ettől van neked is, de azért menjetek el a dokihoz mindenesetre ha gondolod. Kérdezd meg erről az egészről anyukádat is.
2011. máj. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Menjetek Anyukáddal orvoshoz, mert csak ő tud biztosat mondani. Itt csak találgatni lehet.
2011. máj. 6. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

és mikor fájt a hasam, akkor volt valami barnás valami a bugyimon

és április 23-án is volt valami barnázás.

ma meg piros csík volt a bugyimon

és már nem is fáj annyira a hasam

sőt

szóval fogalmam sincsen :/

köszii a válaszokat..(:

2011. máj. 6. 14:14
 17/20 anonim ***** válasza:
Ha nem fáj a puncid, akkor ez menstruáció lesz.
2011. máj. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Ahogy elolvastam, én is a mensire tippeltem volna, ezek szerint igazam lett. :)
2011. máj. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
"piros csík" szerintem menstruációs vér
2011. máj. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

tényleg menstruációó:D:D

megjött(:

köszi a válaszokat(:

2011. máj. 7. 10:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!