Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet ez? Meg vagyok...

Mi lehet ez? Meg vagyok nagyon rémülve. = (= (12/L

Figyelt kérdés

Tegnap NAGYON NAGYON fájt a hasam bal oldala lent.nagyon magas nekem a fájdalom tűrő határom, de annyira fájt, hogy elsírtam magam.Ma már nem fáj annyira. Anya azt mondta, hogy ha szükséges akkor elmegyünk orvoshoz. Mikor megyek akkor tök olyan érzés, mintha valami lenne ott és nyomna.. Mi lehet ez??Vakbél? De az nem a jobb oldalon szokott fájni? Talán megfázás? Legyetek szívesek, segítsetek!!Nagyon meg vagyok rémülve:(:(:(

(még nem menstruálok)


2011. máj. 5. 19:53
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Nekem nem rég volt ilyen de csak gyomorrontás volt.Lehet vakbél.:S Menj el orvoshoz.
2011. máj. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
vakbélgyulladás előrehaladottabb esetben már bal oldalt faj ha jól tudom asszem ezt mondta nekem egyszer egy orvos ismerősom de nem biztos
2011. máj. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

jajjnee):

kb mindjárt elájulok):

2011. máj. 5. 19:59
 4/20 A kérdező kommentje:

ha vakbél gyulladásomm van akkor hogyan műtenek meg?

mit csinálnak?

hány tűt kapok?

legyetek szivesek mindent irjatok le!!!

2011. máj. 5. 20:02
 5/20 anonim ***** válasza:
Nekem már volt vakbélgyulladásom :S
2011. máj. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

és milyen volt?

ezek voltak a tünetek amit fent leirtam?

2011. máj. 5. 20:04
 7/20 anonim ***** válasza:

nem megijeszeteni akarlak, de azonnal fordulj orvoshoz!!


Papámanak is fájt a hasa, nem foglalkozott vele. utoltsó pillanatba vitték be a kórházba. 5 éve halott!

2011. máj. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
hasonlók, de ha jól tudom néha műtét nélkül gyógyítható
2011. máj. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
NAGYON FÉLEEK:(:(:(:(
2011. máj. 5. 20:09
 10/20 anonim ***** válasza:
Sztem nem vakbél. Nekem a gyomrom fájt, görcsölt, hőemelkedésem is volt. A doki megvizsgált, mikor bal oldalt megnyomta a hasam, akkor fájt jobb oldalt. Még akkor megműtöttek, altattak, számolnom kellett, aztán többre nem emlékszem. Másnap, mikor felébredtem, köhögtem, kicsit még fájt a seb, de adtak fájdalomcsillapítót. Szóval nem egy nagy dolog, de sztem neked nem az van, lehet, hogy a mensesed fog megjönni.
2011. máj. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!