Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Nagyon megvagyo...

Mit csináljak? Nagyon megvagyok rémülve

Figyelt kérdés

áh.nemis tudom ezt a kérdést melyk kategóriába tudnám sorolni.na de az van hogy mivel itt a karácsony mikulás stb.anya mondta h neki nemlesz pénze 3 gyereknek venni amit megis értek tényleg borzasztó az anyagi helyzetünk de ettől ugy megvagyok rémülve.az öcsém még nem tudja hogy nincs mikulás és jézuska és azt sem tudjuk hogy elmondjuk e neki vagy nem.foggalmunk sincs semmiről.anya egésznap tiszta ideg és ha ő ideges akkor énis.neemtudom mit csináljak adnátok ötleteket esteleg bíztatást? :)

ja és sok számlával elis vagyunk maradva.:S



15/L


2010. dec. 4. 10:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos segíteni nem tudok, mert nálunk is ez a helyzet, de pl. ha vannak otthon újságjaitok, esetleg abból vághatsz ki, állatokat, mesét stb. és könyvszerüen összeragasztgatod, esetleg úgy, hogy előtte egy papírra felragasztod. Ha még kicsi, akkor ebből tudsz neki "olvasni".
2010. dec. 4. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is minden karácsonykor, ünnepkor ez volt... Próbáljatok valami kis apróságot, csokit kiszorítani neki, esetleg készíts neki valamit, amihez van alapanyag.
2010. dec. 4. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
lidlben már 50 ft ért van kis mikulás. arra sincs pénzetek? pesti vagy? szivesen adnék mikuláscsomagot nektek. ha vidéki vagy menj odaa boltnál egy nénihez és mondd el neki a bajt hogy nem pénzt kérsz hanem mikulásajándékot kisöcséd még nem tudja stb.nagyon sajnálom a helyzeteteket. Ha pesti vagy találkozhatunk kaptok tölem mikuláscsomagokat.
2010. dec. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

sajnos nem pesti vagyok de nagyon köszönöm hogy segítenél :(


és a többieknek is köszönöm ez jó ötlet:P

2010. dec. 4. 11:10
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

én általános koromban mikulásra rárajzoltam egy kordanyag 2 egyforma darabjára egy kis állatmintát, egészen egyszerűt, mondjuk ilyen Teddy maci félét... kitömtem valami kéznél lévő dologgal, szépen összevarrtam, lehet ráragasztani, vagy ráhímezni a szemeit és az orrát...

Ha van otthon anyag hozzá, ingyen, és nagyon aranyosra meg lehet csinálni :)

2010. dec. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Hány éves a kisöcsétek? Ha még olyan kicsi, hogy mondjuk örülne egy vart kisautónak (de ez tényleg kicsiknek), vagy valami egyszeröbb saját készítésű "plüss" játéknak, akkor tudok neked szabásmintát feltölteni ide. Ahhoz csak valami anyag kell, pl. használaton kívüli ruhadarab, meg valami amivel kitömöd.

Tacsi kutya: [link]

liba és még sok más (lejebb): [link]

kisautó: [link]

többféle ló: [link]

delfin, kutya, oroszlán, "süni": [link]

Írd be a goggle-be ezt és jó nézelődést, válogatást majd alkotást: varrt játékok szabásminta

2010. dec. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hol laksz és hány éves az öcséd ha megkérdezhetem?=(
2010. dec. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

nyíregyházán lakom. 7 éves z öcsém

:(((

2010. dec. 4. 15:02
 9/11 anonim ***** válasza:
pár 100 forintos kedves játékok igenis kellenek!
2010. dec. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

100-as boltban 50 ft egy kis mikulás hűtőmágnes!!!

és örülnek neki a gyerekek, de még egy szerelmespárnál is ez szép ajándék!!!!!!!

2010. dec. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!