Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Görcsölő fejfájás? Mitől?...

Görcsölő fejfájás? Mitől? Rettenetesen meg vagyok rémülve, hogy mi ez most?

Figyelt kérdés
Bal felemen, a halántékomtól a tarkómig fáj, szinte ki tudom tapintani azt a pontot, ahonnan sugárzik. Görcsölő érzés, egyszer hevesebben, egyszer mintha nem is fájna. Kb.2 órája fáj, lefekudtem pihenni, de nem nagyon segített. Nem tudom mit tegyek. Mondtam anyukámnak, de azt mondta, biztos, hogy migrénem van, mert az szokott kitapintható pontban fájni és ilyen görcsösen. Anyunak nagyon gyakran van ilyen, nagyon fejfájós típus. Nem tudom tényleg, most hogy ez mi van, én már totál kétségbe vagyok esve, hogy agydaganatom van és mindjárt eldobom magam és meghalok. Kérlek segítsetek, mi lehet ez? Volt valakinek ilyen?
2010. dec. 18. 16:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen,nekem volt ilyen pár héttel ezelött.annyira görcsölt a tarkómnál egyoldalon,hogy már agydaganatra,agyvérzésre,ilyesmire gondoltam.Három napig fájt!!!És semmilyen gyógyszer nem segített,pedig vettem be Algopyrint,Quarelint,de nem múlt.Aztán három nap múlva elkezdett enyhülni,és végül teljesen megszűnt.

Ez migrén.Több napig is eltarthat,iszonyatos.Ezek a hülye frontok okozzák(ma pl.kettősfront,holnap meleg..).Nehezen alkalmazkodik a szervezet ezekhez a változásokhoz,és ráadásul rettenetes hideg van.Pihenj sötét szobában,igyál sok vizet!El fog múlni!!!!!

2010. dec. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
talan már enyhült egy kicsit, már nem görcsöl annyira, csak egy pontban még mindig mintha szúrkálnák, de ez már kibírható. De példaul ha lehajolok, akkor jobban érzem....borzasztó ez az érzés. Sokat iszok, pihengetek, remélem el fog múlni hétfőre, mert vizsgázni megyek, de így tanulni sem nagyon tudok tőle :(
2010. dec. 18. 21:21
 3/3 A kérdező kommentje:
nagyon koszonom a valaszt, kicsit megnyugodtam
2010. dec. 18. 21:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!