Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruációs problémák?

Menstruációs problémák?

Figyelt kérdés

Szóval az a problémám,h kb több mint két hete szeretekeztem a barátommal,de nem ment el,meg semmi,hanem rajtam kívül ment el. Kb egy óra múlva folytattuk és elfelejtettük,h nem mosta le, DE menstruációm utolsó napja volt. Már útban volt a fog.gátló,csak különböző dolgok miatt meg kellett várni a következő ciklust.

Szóval a középidőben fájdogált a hasam,vettem tesztet negatív volt. Aztán amikor meg kellett jönnie időben megjött,viszont 1-2napig csak barnáztam,igen kevés mennyiségben,de úgy voltam vele ,h megjött és majd intentzívebb lesz,és elkezdtem szedni a fog. gátlót. Most már 5.napja szedem és már éjjel intentzívebb lett. Viszont nem értem,h mi volt az a barnázás.. És,h akkor az első két barnás napot nem is kellett volna menstruációnak számolni és ma kellett volna elkezdenem a gyógyszert, hiszen ma lett intenzívebb?

Előre is köszönöm,aki válaszol!


2011. máj. 3. 08:11
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Értem,és mivel azt mondják a mensi első napjától kell elkezdeni szedni a gyógyszert,akkor valszeg nem is csináltam jól? mert én a barnás napon kezdtem el,mert azt hittem az az első nap,és gondoltam majd intenzívebb lesz.illetve nem gondoltam volna,h egész nap csak barnaság lesz..:/

Szóval azt mondod,h később emiatt nem lehet gyerekem? Hát ez nagyon rémisztő... Gondolom azért mondta volna a nőgyógyász,vagy akkor nem írta volna fel... hiszen mindig nézi a beteglapom,h milyen problemmel mentem hozzá 1hónapja/fél éve/éve.. És 10éven belül szeretnék kisbabát..

2011. máj. 3. 19:36
 12/15 anonim ***** válasza:

biztos, hogy nem vagy terhes!

Nekem is így volt, csak annyi különbséggel, hogy kilyukadt a gumi és esemény utánit vettem be, 2-3 napig nekem is ilyen barnás undormány volt, utána megjött normálisan és azóta már 2x is, mindig időben, 1-2 napot csúszva max.

2011. máj. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

de én nem vettem most be esemény utánit...

ráadásul már 7napja megvan,és csak 4napig szokott tartani és fáj minden nap a hasam enyhén.. eléggé aggódok:/

2011. máj. 5. 14:14
 14/15 A kérdező kommentje:
ja és egyszer intenzív véres,aztán egésznap semmi szinte nem is piros,és ma reggel is rendes piros véres volt,szóval nem igazán értem,h mi történik...közben ugye 7napja szedem a fogi gátlót,lehet az is bezavar?
2011. máj. 5. 14:15
 15/15 anonim ***** válasza:
biztosan be zavar, de a lényeg, hogy meg van. az esemény utánit azért írtam, mert az is ad egy intenzív hormon löketetet. bár más mint a fogamzásgátló. Viszont lehet érdemes elmenned a nőgyógyászodhoz, mert lehet hogy más gyógyszert kéne szedned.
2011. máj. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!