Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruációs problémák?

Menstruációs problémák?

Figyelt kérdés

Szóval az a problémám,h kb több mint két hete szeretekeztem a barátommal,de nem ment el,meg semmi,hanem rajtam kívül ment el. Kb egy óra múlva folytattuk és elfelejtettük,h nem mosta le, DE menstruációm utolsó napja volt. Már útban volt a fog.gátló,csak különböző dolgok miatt meg kellett várni a következő ciklust.

Szóval a középidőben fájdogált a hasam,vettem tesztet negatív volt. Aztán amikor meg kellett jönnie időben megjött,viszont 1-2napig csak barnáztam,igen kevés mennyiségben,de úgy voltam vele ,h megjött és majd intentzívebb lesz,és elkezdtem szedni a fog. gátlót. Most már 5.napja szedem és már éjjel intentzívebb lett. Viszont nem értem,h mi volt az a barnázás.. És,h akkor az első két barnás napot nem is kellett volna menstruációnak számolni és ma kellett volna elkezdenem a gyógyszert, hiszen ma lett intenzívebb?

Előre is köszönöm,aki válaszol!


2011. máj. 3. 08:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
hasonló volt nekem is,csak annyiban különbözött,hogy hamarabb jött meg 4 nappal,elkezdtem szedni,és utána elkezdett barnás lenni,meg gyengébb volt mint szokott lenni.kb 1 évig nem szedtem tabit,most kezdtem újra,de mivel elég élénk piros volt,úgy gondoltam akkor elkezdem,nem hiszem h baj lenne belőle,ne aggódj...
2011. máj. 3. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Szóval gumi nélkül volt benned?
2011. máj. 3. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Középidőben hiába csináltál tesztet,vegyél még egyet,hogy biztosat tudj.
2011. máj. 3. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

A megszakítás akkor sem védekezés, ha lemossa...

Vegyél tesztet, aztán ha negatív, szedd tovább a tablettát.

2011. máj. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Igen gumi nélkül volt bennem,de nem ment el,és utolsó napom volt! két hétre rá teszteltem ,mert azt mondják két hét után már megbízható az eredmény. negatív lett,aztán most megjött,de nagyon enyhén..2napig csak barna volt(közben elkezdtem a gyógyszert,mert úgy gondoltam,h ez mentruáció) viszont minden nap fáj a hasam,és ma éjjel intenzíven véreztem..nappal meg megint csak egy tampon elegendő volt :/
2011. máj. 3. 15:28
 6/15 anonim ***** válasza:

Hát szerintem készülj arra, hogy terhes vagy.

Attól, hogy nem ment el benne,d még igenis lehetsz terhes...


Tesztelj

2011. máj. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
De nem hiszem el,h menstruáció utolsó napján úgy,ráadásul mondom meg is jött,rendes piros a vérzésem,csak az elején volt barnás.. erre szeretném tudni a választ,hátha mással is volt már...
2011. máj. 3. 17:53
 8/15 anonim ***** válasza:
Pedig nem tudunk mást mondani,csak hogy tesztelj még egyet.Bármi lehet.
2011. máj. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Rendben,ha elmúlt tesztelek.

De egyébként még azt akarom mondani,h pár hónapja a nőgyogyim anovulációt diagnosztizálst és felírt egy gyógyszert is,mivel nem volt megfelelő a progreszteron szintem vagy mim,szval peteéréssel volt problémám,és most olvasgattam utána,h ha nincs peteérés,vagy zavarok vannak vele,akkor lehet barnázás mensi első napjaiban.

2011. máj. 3. 19:29
 10/15 anonim ***** válasza:
A progeszteronhiány miatt lehet menzesz előtt vérzésed. De remélem tudod, hogy ha rendszertelen peteérésre (vagy anovulációra) fogamzásgátlót írnak, akkor előfordulhat, hogy a szedés befejezése után az isten sem teszi rendbe ciklusod. (Értsd: Peteérés nélkül nincs gyerek.)
2011. máj. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!