Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tegyek ebben az esetben?...

Mit tegyek ebben az esetben? (FONTOS)

Figyelt kérdés

16éves lány vagyok.

12évesen kezdtem el menstruálni.

az elején még rendszeres volt...de a rá következő 2-3 évre rendszertelen...

van úgy h 4hónap után jön meg csak...mit tegyek?

tervezem h elmegyek orvoshoz..mert van egy párkapcsolatom,ami komoly..és nem akarom h a kimaradások miatt esetleg összetévesszem,vagy észre se vegyek a terhességet...

szerintetek mi az oka ennek? tudom h majd megyek orvoshoz is,de kiváncsi vagyok a tapasztalataitokra mert biztos akadnak még ilyen emberek rajtam kivül...


2011. ápr. 29. 21:01
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Bemész, leülsz. Elmondod mi a gondod. Kikérdez (menzeszről, betegségeidről, gyógyszerekről, stb).

Levetkőzöl alulról, felfekszel a székbe. Megnézi kívülről, aztán benyúl egy ujjal, közben megtapogatja a hasad. Aztán feldug egy kacsának nevezett eszközt, kicsit kitágítja a hüvelyt és kenetet vesz a méhszájról a citológiához (méhnyakrákszűrés).

Esetleg csinál UH-t is. Az egy ilyen vékony rúd, amit bedug a puncidba.

Egyik sem fáj, csak kellemetlen kicsit a szitu:) De kb 1 perc az egész. Max 2:)

Aztán alulról felöltözöl, felülről levetkőzöl, megtapogatja a melleid és kész.

2011. máj. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
éértem...nagyon köszi a válaszaidat,sokat segítettél:)
2011. máj. 1. 14:46
 13/21 anonim ***** válasza:
Szívesen:) Azt ajánlom, hogy kérdezd körbe az ismerőseidet (anyukád, barátnőd, nőrokonokat stb), hogy kit ajánlanak. A nőgyógyászati vizsgálat alapvetően nem egy szörnyű dolog, de vannak nagy paraszt orvosok. Azokat jobb elkerülni:) Szóval csak olyanhoz menj, akiről jó véleményeket hallottál.
2011. máj. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

ráfogok kérdezni...

neten megnéztem a környéken milyen nőgyógyászok vannak...mind férfi...és róluk sok rosszat hallottam anyámtól..lehet h pestre fogok felmenni..szerencse h vannak ott rokonaim,ott van barátom is,és tőlük is megfogom kérdezni h milyen orvosok vannak ott...de nem megyek,ha férfi a nőgyógyász....nem engedném akkor magam kivizsgáltatni...

2011. máj. 1. 15:03
 15/21 anonim ***** válasza:

Pedig Pesten tudnék ajánlani egy dokit. Igaz, elég drága, de alaposan kivizsgál, és nem fog tablettát írni valószínűleg, mint sok más doki.

Igaz, ő férfi:) Én is először csak nőhöz mertem elmenni, de aztán másodszorra bevállaltam a férfidokit, és egyáltalán nem gáz:)

2011. máj. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
ki volt a női orvos?? először én is csak nőhöz akarok menni...nem szivesen osztom meg a bajaimat egy férfival...és nem csak én vagyok igy ezzel,remélem:D
2011. máj. 1. 15:18
 17/21 anonim ***** válasza:
A női doki Szegeden volt. Nem tudom neked az mennyire elérhető:D
2011. máj. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

tul messze van:D


találtam egy dokit a 6.kerületben,közel is van a rokonaimhoz...belinkelem,légyszi nézd meg,nehogy félreértsek vmit:D

a kivizsgálásért fizetni kell?

Dr.Aszódi Ágnes,ez a neve akihez menni szeretnék..


[link]

2011. máj. 1. 15:26
 19/21 anonim ***** válasza:

Szerintem ez SZTK rendelés, szóval ha van TAJ kártyád, akkor ingyenes.

Viszont azt kérdezd meg anyukádtól, hogy lehet-e úgy menned más városba szkt-s rendelésre, hogy nem ahhoz a körzethez tartozol. Mert ebben nem vagyok biztos:)

2011. máj. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
taj kártyám van...nővérem sem abba a közetbe tartozik,és ő pesten szült...az a baj h ezt én sem tudom...de majd kérdezősködni fogok:):D
2011. máj. 1. 15:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!