Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tegyek ebben az esetben?

Mit tegyek ebben az esetben?

Figyelt kérdés
13 éves lány vagyok. Kb. egy éve van hűvelyi folyásom. Kb. fél éve vannak hűvelyproblémáim. A problémám annyi,hogy viszketek. Ez a problémám, elég régóta fenn áll. És most kb. 1 hete túrós szerű sárgásabb folyásom van.Lehet ezt valahogy orvos,és szülő nélkül kezelni? Vagy mit tegyek? Hogy beszéljek anyummal?? Kérlek segítsetek!!
2011. aug. 20. 21:45
 1/8 anonim ***** válasza:

Ilyen tünetek mellett már szükséges az orvosi kezelés.

Anyuddal meg nyugodtan beszélj,mert ha nem tud erről akkor akár otthon te is megfertőzheted a közös wc,fürdő használatával.

2011. aug. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Túrós és sárgás? Ezt már nem tudod orvos nélkül megoldani, szólj anyukádnak. Szerintem csak mondd el neki az igazat, elhiszem, hogy ez ilyen korban kínos, de ez lesz a legjobb.
2011. aug. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Megpróbálok vele beszélni. Eddig mindig elmúlt egy pár nap után de most nem. Meg a folyásom sem ugyanolyan. Anuymat nem tudom fertőzni. Szüleim váltak,és mióta elváltak azóta nem igazán lehet vele beszélni.. Megpróbálok majd beszélni.. De ugye nem fontos nőgyógyászhoz mennem??
2011. aug. 20. 22:00
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem keress fel egy nőgyógyászt. Ez csak egy tanács. Jobbulást.
2011. aug. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mondd meg anyukádnak, hogy az egészségedről van szó. Az már csak fogja érdekelni.
2011. aug. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Anyudat simán megtudod fertőzni.Annyi elég is hogy te utánad a wc-re üljön,bárhol.

Azt meg,hogy elváltak,még nem ok arra,hogy segítsen neked ha beteg vagy.

Otthon ezen már nem tudsz segíteni..Ide már doki kell..Mindenképpen menj el,mert ha tovább romlik az állapotod komoly szövődmények léphetnek fel

2011. aug. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

bocsi kimaradt a "nem" szó


szóval a válás nem ok arra hogy ne segítsen.

2011. aug. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Orvos nélkül csak rosszabb lesz. Ha nem akarsz magadnak később nagyobb bajt, muszáj elmenned!!!
2011. aug. 21. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!