Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tegyek ebben az esetben?...

Mit tegyek ebben az esetben? (FONTOS)

Figyelt kérdés

16éves lány vagyok.

12évesen kezdtem el menstruálni.

az elején még rendszeres volt...de a rá következő 2-3 évre rendszertelen...

van úgy h 4hónap után jön meg csak...mit tegyek?

tervezem h elmegyek orvoshoz..mert van egy párkapcsolatom,ami komoly..és nem akarom h a kimaradások miatt esetleg összetévesszem,vagy észre se vegyek a terhességet...

szerintetek mi az oka ennek? tudom h majd megyek orvoshoz is,de kiváncsi vagyok a tapasztalataitokra mert biztos akadnak még ilyen emberek rajtam kivül...


2011. ápr. 29. 21:01
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
nekem max. 1-2 hónap marad ki, de ha komoly kapcsolatról van szó, és nemi életet akartok élni, akkor keresd fel a nőgyógyászt.. a fogamzásgátló tabletta sokszor segít rendszeressé tenni a menstruációt
2011. ápr. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Semmi más egyéb problémád nincsen? Hízás? Szőrnövekedés? Nem fogyóztál mostanában? Nem vagy nagyon pattanásos?
2011. ápr. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Első: Tévhitben élsz, méghozzá elég nagyban.

A fogamzásgátlóm tabletta NEM rendszerezi a ciklust, hanem KIKAPCSOLJA, és csinál egy mesterséges ciklust.

Ha egy ilyen fiatal lánynak úgy adnak tablettát, hogy rendszertelen a menzesze, akkor jó esélye van rá, hogy esetleg soha a büdös életben ne legyen normális ciklusa.

Biztos lesz olyan orvos, aki fel akarja írni, de ne fogadd el, mert aztán iszonyatosan meg fogod szívni, mikor abbahagyod és babát szeretnél!

2011. ápr. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

hát...rendszertelenül eszem...ez is közrejátszhat?

meg elég stresszes életet is élek..a családom miatt..

ezek miatt is lehet az h elmarad 4 honapra?

2011. ápr. 29. 22:10
 5/21 anonim ***** válasza:

Nem, azért 4 hónapra nem kellene elmaradnia. Menj el dokihoz.

De mint mondtam, a fogamzásgátlót nem javaslom. Lehet, hogy pillanatnyi megoldásnak jó, de később nagyon rosszul járhatsz vele. Előbb rendbe kell tenni a ciklusod, aztán tabizni (bár inkább csak 18 éves korod után).

2011. ápr. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
köszi a válaszaidat:)
2011. ápr. 29. 22:28
 7/21 anonim válasza:
Ne szedj tablettát, mert esetleg ha nagyobb leszel, és akarsz majd gyereket, a büdös életbe nem fog menni!menj el nőgyógyászhoz!
2011. ápr. 30. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
mit csinálnak majd velem a nőgyógyászaton??? félek...:S
2011. ápr. 30. 19:12
 9/21 anonim ***** válasza:
Ne félj, nem olyan vészes:) Főleg ha már nem vagy szűz. 2 perc az egész:) Nem fáj.
2011. máj. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
de hogy fognak megvizsgálni??? csak ettől tartok...:S
2011. máj. 1. 14:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!