Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció alatt lehet...

B.panni007 kérdése:

Menstruáció alatt lehet szexuális életet élni?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 12. 19:47
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
100%

Én már túl vagyok a klimaxon, úgyhogy most már hajrá, bármikor lehet szexelni! De amíg még megjött, én is azt tapasztaltam, hogy közvetlen a vérzés előtt, és gyakran alatta is, még nagyobb kedvem volt, mint máskor. Sem én, sem a párom nem foglalkoztunk azzal, hogy "gusztus" meg ilyesmi. Legfeljebb ki kellett mosni a lepedőt. Mi szex alatt sose gondolkozunk olyan elvont fogalmakban, mint "gusztus".

Soha semmi bajom nem lett ettől. Persze más kérdés, hogy az orvosoknak a feladata, hogy a hozzájuk forduló betegek tapasztalatai alapján óva intsék az embereket. De aligha létezik pontos statisztika, hogy hány menzesz alatti szeretkezés végződik méh, vagy petefészek problémákkal. Szerintem veszélyesebb influenzás időszakban munkahelyre menni, azt viszont nem tiltják az orvosok...

2011. ápr. 18. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 A kérdező kommentje:

Egyet értek!

Én is így gondolom. Szex közbe hülye az aki arra gondol hogy gusztus. Most ha valakit szeretsz, akkor nem undorodhatsz tőle...ez most olyan kb hogy van fél lába...akkor az is gusztustalan?!...


Köszönöm szépen a választ.:)

2011. ápr. 18. 16:54
 33/35 Bóri-bori válasza:

"For Netti válasza:

...

A fokozott fertőzésveszély miatt, én sem ajánlanám, hiszen gondolj csak bele, menzesz idején fürdeni se szabadna!"

...


Bocsi, de ez mekkora hülyeség már? Nekem azt tanította a védőnő az iskolában, hogy igenis fürödjünk, sőt akár többször is naponta, ha úgy érezzük szükségét. Mondjuk nyilván nem a kádban félórás ázásokra gondolt.

2011. máj. 15. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:

ma 10:39


Idióta...nem azt írta, hogy ne tisztálkodj egyáltalán, hanem, hogy fürdés helyett ilyenkor a zuhanyt válaszd.

2011. máj. 15. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 Tinker Bell ***** válasza:
Uhhhh.... látom itt is gondok vannak az értő olvasással!
2011. máj. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!