Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mióta elkezdtem a szexuális...

Mióta elkezdtem a szexuális életem, (3 hónapja) menstruació alatt kevesebb a vérzésem? Miért van ez?

Figyelt kérdés
2010. szept. 3. 17:28
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, nekem régebben egy hétig is eltartott, most meg már csak 5 napig kb. És nem is mindig ugyanígy jön meg.

Van hogy semmi bajom, aztán hirtelen.. az nemjó, mert sokszor nem is számítok rá. Pl egyszer mikor Horvátországban sétáltunk az utcán fehér gatyában voltm, és megjött, ... az úgy durva volt.


Aztán van hogy elkezd fáji a hasam egy nappal előtte, és akkor már tudom hogy na nemsoká megjön.


Meg olyan is van hogy első nap ömlik a vér, vagy olyan, hogy első nap alig jön valami, aztán másnapra indul be...

Olyan is volt már, hogy késett 1 hetet, vagy 15 napra jött meg. Ezek még beleférnek a normális kategóriába, ilyen dolgokkal az orvosok sem foglalkoznak, tehát nem fontosak.

2010. szept. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Normális. A szexuális élet kicsit megváltoztathatja a ciklust. De a Te eseted a nélkül is belefér a "nem kóros" változatokba.
2010. szept. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!