Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció alatt lehet...

B.panni007 kérdése:

Menstruáció alatt lehet szexuális életet élni?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 12. 19:47
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
100%
Mi rendszeresen szexelünk akkor is. Figyelünk a higiéniára, előtte-utána megmossuk, de nem bírná ki egyikünk sem ha nem tehetnénk, pedig már 40 felett vagyunk mindketten.
2011. ápr. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 Tinker Bell ***** válasza:
50%

De mi az, hogy nem bírná ki egyikőtök sem???


Mert mi történik, ha kimarad 4 nap szünet? Rögtön megcsalnátok egymást? Vagy mi?

2011. ápr. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
Mi is szoktunk, mert csak ritkán találkozunk. De, ha előtte jó forró vízzel zuhanyozok, akkor jó ideig nem jön semmi, akkor se, ha nem csak fekszek egy helyben. Első nap is sikerült már úgy, hogy nem kentem össze semmit. :)
2011. ápr. 12. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
30%
A Következő kérdés tuti az lesz: szülés közben lehet-e szeretkezni?A fiatalokat különben két dolog érdekli,a pénz és a szeretkezés.Tisztelet a kivételnek.
2011. ápr. 13. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
48%
Fantasztikus ahogy egyesek osztják az észt másoknak és olyanokat irogatnak, aminek semmi köze az eredeti kérdéshez, csak mások válaszait kritizálják, mert nekik más az ízlésük.
2011. ápr. 13. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:

Lehet, de nagyon ronda fertőzéseket össze lehet szedni, ami később meddőséget is okozhat.

Nem vagytok állatok, nem hiszem el, hogy 4-5 napot nem lehet kibírni egy hónapban...

2011. ápr. 13. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 A kérdező kommentje:

Köszönöm a NORMÁLIS válaszokat, a hülyék kíméljenek, és nem mások véleményére vagyok kíváncsi, hanem amit fel tettem, kérdésre szeretnék választ kapni!


Köszönöm!

2011. ápr. 13. 14:10
 18/35 anonim válasza:

Menstruáció alatt lehet szexuális életet élni, ha van hozzá gusztusotok, de azt azért hozzátenném, hogy ezzel kicsit megzavarod a természetet...

A fokozott fertőzésveszély miatt, én sem ajánlanám, hiszen gondolj csak bele, menzesz idején fürdeni se szabadna! Ráadásul menzesz alatt ugyebár nem szedsz fogamzásgátlót, tehát az óvszer mindenképpen ajánlott, hiszen a teherbeesés esélye jelen van, ráadásul a betegségekkel szemben is védelmet nyújt.

Azt kell hogy mondjam szummázás képen, hogy nem ajánlom azt a módját a szeretkezésnek, egy kis önmegtartóztatás után, még talán a szexuális életetek is sokkal izgalmasabb lesz.

2011. ápr. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:

"Ráadásul menzesz alatt ugyebár nem szedsz fogamzásgátlót, tehát az óvszer mindenképpen ajánlott..."


A fogamzásgátló hatása menzesz alatt ugyanúgy tart...

2011. ápr. 14. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim válasza:
Szerintem bírd ki. Nagyobb élmény lesz utána.
2011. ápr. 14. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!