Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció alatt lehet...

B.panni007 kérdése:

Menstruáció alatt lehet szexuális életet élni?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 12. 19:47
1 2 3 4
 21/35 anonim válasza:
"ha van hozzá gusztusod..." bla bla bla... persze h lehet szexelni, ha a másikat nem zavarja. amúgy meg a gusztusról annyit, h akkor az orális szexet is ellenzitek???
2011. ápr. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 Tinker Bell ***** válasza:
90%

Az orális szex az más! Persze az is csak normális keretek között, gondolok itt arra, hogy csak azzal a személlyel akit ismerünk annyira, hogy tudjuk, semmilyen fertőzést nem kapunk el tőle.


A menstruáció a nők harmadik tisztulási folyamata. Az első kettő a férfiaknál is van, ami a vizelet és székletürítés.


Akkor visszakérdezek: akkor a "kakiszexet" is szereted?


De engem aztán nem érdekel, ki milyen fertőzéseket szed össze! Mindenki azt csinál amit akar! Véleményt kérdezett b.panni007, mi meg elmondtuk: Lehet, de nem ajánlott!

2011. ápr. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
48%
Valóban nagyobb a fertőzés veszély de ez nem minden esetben van így szervezettől függ . Pl. Nekem volt egy csajom ő nem igazán bírta ki hogy ne szexeljünk. Ilyenkor mindig jobban kívánta mint máskor,egyszerűen nem bírt magával. Amikor fel izgul a nő akkor el áll a vérzés csak az addig össze gyűlt vér van a hüvejben.szerintem ha kívánod nyugodtan csináljátok,ilyen a fiatalság élvezni kell az életét,csak gusztus kérdése.
2011. ápr. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 A kérdező kommentje:
Végre valaki aki megért!:)Köszönöm!
2011. ápr. 16. 08:35
 25/35 anonim válasza:
49%
Hehe kakiszex? ugyanmár nem kell végletekben gondolkodni. Csak fel nem foghatom miért kell "kibírni" ha egyszer ott fekszik melletted életed párja? Nos akkor én vagyok vmi hülye fajtából, mert engem baromira nem érdekel a mensi...
2011. ápr. 16. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
93%
Azért vicces, hogy mennyire leszarja mindenki az orvos véleményét, amit belinkeltem:D
2011. ápr. 16. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
90%

ma 10:16


Mert azt hiszik ők annyira marha okosak és ők tudják jobban, nem pedig az, aki ezt tanulta az orvosin és évtizedek óta praktizál. Aztán pár év múlva meg írogatják a kérdéseket, meg rohangálnak orvostól-orvosig, hogy nem jön a baba, mi lehet a baj...

2011. ápr. 16. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:

10:16-os vagyok. Hát én biztos nem kockáztatok. Nekem így is nehézkes lesz a teherbeesés vszínűleg, nem teszek még rá egy lapáttal.

Pedig volt olyan, hogy hormonzavar miatt gyakorlatilag 1 hónapon keresztül véreztem, de azt is kibírtuk a párommal.

2011. ápr. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:

Üdv!

Én kifejezetten "kedvelem" a vért, a szokásos módszer viszont tényleg egy kicsit körülményes és durva ilyenkor. Vannak alternatívák az örömszerzésre, nyugodtan lehet alkalmazkodni, nem csak az igen/nem megoldás létezik.

Az ágyra meg vegyetek egy gumilepedőt gyógyászati segédeszköz boltban lehet kapni, az mindre jó.

25/F

2011. ápr. 17. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim válasza:
na szal az előző hozzászólásom kapcsán. A fogamzásgátló tabletta ugyebár azt tudatja az ember szervezetével hogy terhes. Ezért amikor abbahagyod a szedését havi egyszer akkor jön meg a menzesz, aminek az elmúlta után folytatni kell a fogamzásgátló szedését... Szóval a menstruáció alatt a fogamzásgátló nem hat. És végül a menzesz alatt nem tilos a szexuális élet, senki nem áll ott melletted hogy nyakon vágjon ha valami rosszra gondolnál... Rajtad áll eldönteni hogy vállalod e a kockázatokat, a fertőzésveszélyt és belemész e a dologba vagy sem.
2011. ápr. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!