Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A barátotok találkozott már a...

A barátotok találkozott már a véres betéteddel, tamponoddal?

Figyelt kérdés
2011. márc. 29. 21:12
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
össze ne vesszetek már egy tamponon emberek! :D:D
2011. márc. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
32%
Normális kapcsolatban, ez egyáltalán nem gond, ha meglátja a férfi a véres betétet vagy tampont és esetleg ő is segít kicserélni.
2011. márc. 30. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
65%

Normális kapcsolatban, ez egyáltalán nem gond, ha meglátja a férfi a véres betétet vagy tampont és esetleg ő is segít kicserélni.


Akkor az én kapcsolatomban biztos problémák vannak, ugyanis sose látta még a párom a véres tamponjaimat, betétjeimet és nem is szeretném soha, hogy lássa. Még akkor is félrevonulok, ha kicserélem, előtte sose tenném. Segít kicserélni?:O Mit nem lehet ezen egyedül kicserélni? Ezt max. egyes-egyedül abban az esetben tudom elképzelni, ha valaki súlyos, mozgásképtelen, ágyhoz kötött beteg...

Ahogy a nagydolgomat meg a szőrtelenítést se a párom orra előtt intézem, úgy ezt sem. Intim szféra.

2011. márc. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
52%

Hát nálunk már nincs olyan, hogy intim szféra, olyan szinten nincsenek gátlásaink egymás előtt....

Én írtam egy korábbi válaszomban, hogy igen egyszer már segített a párom a tampon cserénél, mert kíváncsi volt hogyan is működik ez az egész, én meg megengedtem neki akkor egyszer, és??

De még, hogy szőrteleníteni sem szőrtelenítetek egymás előtt ez már durva. Mi rendszeresen úgy szoktuk, ameddig ő fürdik én szőrtelenítek, és ha végez beugrom a kádba.

2011. márc. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
46%
Ahány ember, annyi szokás. A szőrtelenítés, tamponcsere az ember MAGÁNÜGYE, másra nem tartozik. Elég baj, ha nálatok már semmiféle intim szféra sincs. Aztán majd vigyázz, nehogy a párodnak előbb-utóbb elege legyen ebből és mást keressen, akiben van annyi nőiesség, hogy félrevonul, amikor ezeket csinálja... A fenekedet is a pároddal törölteted? Mielőtt felháborodsz, gondold végig, hogy a logikád szerint ennek is tök természetesnek kéne lennie.
2011. márc. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
61%

ez nálunk meg van beszélve:) Hogy ennyi idő után ezek tök természetes dolgok:) mondom a tamponcsere egyelten egy alkalom volt, csak kíváncsi volt, többet nem is fordult elő.

De mi ilyen dolgokról elég sokat beszélünk, és végül mindig arra jutunk, hogy igen...ha arról lenne szó még egymás fenekét is kitörölnénk. És itt most nem arra gondolok, hogy ha a másik magatehetetlen lenne.

2011. márc. 30. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
49%

szerintem ez alkat és felfogás kérdés is

egy régóta együtt lévő pár miért szégyellné az ilyen dolgokat?

együtt élnek, mindent megbeszélnek, látták egymást meztelenül

mit kell álszemérmesnek lenni?

2011. márc. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
na végre valaki! Így van!!
2011. márc. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
48%

Én komolyan nem értelek titeket... Én is hosszú és nagyon szép házasságban élek. Természetesen nem a párom cseréli a betétemet és előtte sem szoktam cserélni, de soha nem volt abból gond, ha esetleg meglátta a betétemet a fürdőben, miközben zuhiztam és ő bejött borotválkozni. Ez annyira természetes dolog, ez a mai kor átka, hogy ennyire tabunak és szégyennek van titulálva. Egy kis adag vér... Elképesztő..!

Sem a férjem, sem a korábbi pasijaim soha nem problémáztak ezen. Kicsit érdemes elgondolkodni a nőiesség kérdésén, hogy tényleg mi visszataszító van ebben?

2011. márc. 31. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!