Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A barátotok találkozott már a...

A barátotok találkozott már a véres betéteddel, tamponoddal?

Figyelt kérdés
2011. márc. 29. 21:12
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
67%
nem szoktam mutogatni neki...te igen!??
2011. márc. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
31%

Nem érzem szükségét, hogy látnia kellene.

Sz*rás után se hívom oda a wc-re, hogy nézd édes mit produkáltam.

2011. márc. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
35%
Tíz éve vagyunk házasok, egyetlen egyszer, de teljesen véletlenül, mert nem hallotta hogy a fűrdőszobában vagyok és benyitott.Én sírtam szégyenembe, ő pedig nyugtatgatott. Nincs semmi baj, ez természetes dolog-mondta.
2011. márc. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
50%
Micsoda bunkó válaszok az utolsót kivéve.
2011. márc. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

21:20 velem is megtörtént hasonló:) de mi jót nevettünk rajta. 4éve vagyunk együtt. Azt mondta legalább látott ilyet is.

Az eset után meg, fúúúú most de le fogtok gusztustalanozni... szóval mondta, hogy ő annyira szeretné, hogy mikor csere van ő vegye ki, mert kíváncsi milyen. Hát mondom vegyed fiam, most mi van abban? Vér. Megint jót röhögtünk, de azóta magam intézem a dolgot. :D


23N

2011. márc. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
21:23 vagyok. tehát, ha nem vagyunk finnyásak ilyen téren, és ő kíváncsi volt, egyszer miért ne?
2011. márc. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Mi is évtizedes házasok vagyunk, mindig alaposan becsomagolva dobom ki a szemetesbe, ez az én dolgom, nem tartozik senkire, de nem is hiszem, hogy a férjem egyszer is kikutatta volna, hogy megnézze :=) Persze egy-egy "baleset" után látta már a véres ágyneműt, pizsamámat, stb, ez kivédhetetlen, dehát egy házasságban már más értelmet kap a diszkréció és a szégyenérzet...
2011. márc. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
soha, és ehhez szeretném tartani magam...
2011. márc. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
74%
azért az túlzás ha valaki sír szégyenében
2011. márc. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
60%

21:21 Lehet, hogy az élkényeztetett, beképzelt buksi fejednek bunkónak tűnnek, viszont azok legalább válaszok.

Te csak ideböffentettél valamit, aminek semmi értelme nincsen, még csak közel sem válasz a kérdésre.

Csak bele akartad ütni ebbe is a turcsi orrodat.

Egy kicsit trágárabban megfogalmazott válasz még mindig 100x jobb, mint amit te írtál.

Pussz

2011. márc. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!