Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tudtok róla? Esetleg...

Mit tudtok róla? Esetleg találkozott már vele?

Figyelt kérdés

A nemi szervi herpeszről van szó!Mindent,amit csak tudtok,írjatok le róla,légyszíves!Tapasztalatokat,praktikákat,

gyógymódokat,eredetet...stb...

mindent!!!!!Köszönöm szépen!!!!


2009. aug. 15. 17:38
 1/4 A kérdező kommentje:
(úgy értem:Esetleg találkozott már vele valaki?)
2009. aug. 15. 17:39
 2/4 anonim ***** válasza:
Nagyon nehezen kezelhető,nemi úton elkapható betegség.Gratulálok hozzá..Elég nagy az esély hogy sűrűn visszakapod,ha csak egyoldalú a kezelés.Nemigondozóban felírnak rá megfelelő készitményt.
2009. aug. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Gratulációdat köszönöm,veled is megeshet!Nem vok kalandozós típus,5 éve van párom!További válaszokat várnék!!!!!!!!!!!
2009. aug. 16. 15:58
 4/4 anonim válasza:
Nekem most jött elő másodszor.először kb egy éve.de az nagyon durva volt.ez most talán annyira nem lesz gáz.birom én is az ilyen okoskodó barmokat.én úgy kaptam el hogy a párom száján volt herpesz.bezzeg az olyan olcsó kis k...vák akik minden nap mással dugnak,azoknak semmi bajuk.kedves első válaszoló,remélem te is egyszer el kapod valahogy,és majd te is megtudod milyen gyötrelmesen fáj.én csak neked tudok gratulálni,hogy ilyen paraszt vagy.
2009. okt. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!