Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mért kell ennyit szenvednem?...

Mért kell ennyit szenvednem? Megőrülök. Minden nap minden percben a sírás kerülget!

Figyelt kérdés

Néhány hónapja összeszedhettem valami fertőzést, mert elkezdtem viszketni odalent, égett, szúrt... és ha nagyon büdös a nemiszervem... Elment nőgyógyászhoz. Egyedül. Anyának nem mondtam el, nincs olyan jó kapcsolatom vele, de nagyon szeretem és tisztelem.

Elmentem, ő megvizsgált, írt fel gyógyszert, jó megvettem a gyógyszert fél hónapig nagyjából minden rendben volt, utána tünetek viszajöttek.. méghozzá még rosszabbak. Fehér színű a hüvelyem belül, nagyon furcs és borzasztóan félek. A nemiszervem nagyon büdös. Teljesen összetörtem.

Segítsetek légszíves, ha csak újra elolvasom ezt, elbőgöm magam!

15/L


2011. márc. 19. 21:04
1 2 3
 21/23 LeeWie válasza:
Tampon, stb amit írtak tartsd be, és pluszba a tangát egy ideig hanyagold, mert az is okozhatja néhány nőnél.
2011. ápr. 6. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

*21:20-as, elhiszem, hogy tudsz másolni a netről, de mi köze is van a hüvelykúpnak a szüzességhez? ... és szerinted a gombát talán nem fertőzés okozza? Ne vezesd teljesen félre a kérdezőt!


Már megbocsáss, de te vagy, aki félrevezeti. A Klion baktériumra és kórokozókra való (ahogy másoltam), a gomba se nem baktérium, se nem kórokozó.

Fertőzésnek fertőzés, de nem is mondtam, hogy nem az.


Mi köze a szüzességnek a kúphoz? Nos. A kérdező nem kapott kúpot, csak szájon át szedhető tablettát. Azért, mert normális nőgyógyász szűz lányokat csak "megnéz", és ameddig nem okvetlenül muszáj, nem ír fel kúpot, mert az aplikátorral meg lehet sérteni a szűzhártyát, sőt, fájdalmat is lehet okozni, főleg egy gyulladt hüvelyben (márpedig a fertőzés miatt gyulladt!). Sokan fel se bírják rakni emiatt.

Ha ennyire tudatlan vagy, szerintem ne oktass másokat.

34N


ui: kérdező, írj, hogy mi lett veled! Voltatok dokinál? Meggyógyultál?

2011. ápr. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:
velem is ugyan ez van, csak nekem még közben meg se jön..\: de én nem merek el menni a nőgyógyászhoz Oo
2011. máj. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!