Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mért kell ennyit szenvednem?...

Mért kell ennyit szenvednem? Megőrülök. Minden nap minden percben a sírás kerülget!

Figyelt kérdés

Néhány hónapja összeszedhettem valami fertőzést, mert elkezdtem viszketni odalent, égett, szúrt... és ha nagyon büdös a nemiszervem... Elment nőgyógyászhoz. Egyedül. Anyának nem mondtam el, nincs olyan jó kapcsolatom vele, de nagyon szeretem és tisztelem.

Elmentem, ő megvizsgált, írt fel gyógyszert, jó megvettem a gyógyszert fél hónapig nagyjából minden rendben volt, utána tünetek viszajöttek.. méghozzá még rosszabbak. Fehér színű a hüvelyem belül, nagyon furcs és borzasztóan félek. A nemiszervem nagyon büdös. Teljesen összetörtem.

Segítsetek légszíves, ha csak újra elolvasom ezt, elbőgöm magam!

15/L


2011. márc. 19. 21:04
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

A leírás alapján így elsőre hüvelygombának tűnik... a nőgyógyász hüvelykúpot nem írt fel a tabletta mellé?

Recept nélkül is meg lehet venni a gyógyszertárban.

2011. márc. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

menj vissza a nőgyógyászhoz, kérd, hogy csináljon kenettenyésztést


szexuális partnered van?

2011. márc. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Nem, csak egy sima gyógyszert.. a neve Klion.. fertőzésekre van!
2011. márc. 19. 21:12
 4/23 A kérdező kommentje:
Nem nincs, szűz vagyok.. azt se biztos, hogy így barátom is lesz.. :'(
2011. márc. 19. 21:13
 5/23 anonim ***** válasza:

Elmész egy másik nőgyógyászhoz.

De mindenek előtt szólsz anyukádnak.


Ő majd el fogja mondani, hogy ez mitől lehet. Pl. nem szabad ráülni suliban (meg máshol) wc-re, nem szabad törlőkendőd, intim lemosót, tisztasági betétet használni, remélem, a tampont is mellőzöd.

Egyszerű bakteriális fertőzésed lehet, a tünetek erre utalnak. Kapsz rá gyógyszert, és elmúlik. (Az előző doki nem találta el a gyógyszert, gondolom, nem csinált tenyésztést.)

Anyukádnak azért is kell szólni, mert ha megosztod a félelmeidet, akkor egyből el fog múlni. Meg fog nyugtatni, elmentek együtt dokihoz, sokkal könnyebb lesz.

Hétfőn menjetek el együtt!

2011. márc. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Valószinüleg a klionnál valamivel erőssebb gyógyszerre lesz szükséged.Menj vissza,de gyorsan.
2011. márc. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Okés, de biztassatok kérlek, hogy mondjam el anyának! Félek tőle! :( Mi van ha lefog szidni? Én semmiről sem tehetek? :'(
2011. márc. 19. 21:17
 8/23 anonim ***** válasza:

Első!!! Ez NEM gomba!!!

A gomba SOHA nem büdös, és nem fehér a folyás, hanem inkább átlátszó.


A bakteriális fertőzést igazolja a kapott gyógyszer is, idézem:

"A Klion tabletta különböző baktériumok és egyéb kórokozók által kiváltott fertőzések, valamint egyéb betegségek kezelésére szolgál."


Vagyis NEM gomba. Ne írj hülyeségeket sem ide, sem más kérdésre.

--------

Kérdező, az is lehet, hogy azért jött vissza, mert csak gyógyszert kaptál, helyi kezelést (hüvelykúp) nem. Valószínűleg azért, mert szűz vagy, ezért feltételezhetően nem tudnád magadnak feltuszkolni.


Barátod meg lesz, ha meggyógyultál. Betegen úgysem lehetne szex. :) Ne félj, mindenkivel előfordul ilyen, kapcsolatban, házasságban is. Ilyenkor a partnert is kezelik, és megoldódik a dolog. Sajnos előfordulhat ilyen betegség.

2011. márc. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Ha nem tudod elmondani, hívd ide a gép elé, és mutasd meg neki, miket írtunk.

És tényleg nem tehetsz róla. Bárhol össze lehet szedni ilyen fertőzést, közös wc-n, uszodában, kicsit legyengül az immunrendszered, attól is. Ha használsz fent leírd dolgokat, törlőkendő, stb., azzal növeled az esélyét. Rosszul használt, ritkán cserélt betét és tampon is okozhatja. Megfogtad a fertőzött wc-ajtót a suliban, és magadhoz értél, attól is lehet. Bármi, tényleg!

2011. márc. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Pff.. ez eléggé durva. Mit tehetnék ezek után, hogy többet ne kapjam el?
2011. márc. 19. 21:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!