Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem égő már 15 évesen nőgyógyá...

Nem égő már 15 évesen nőgyógyászhoz menni? (Fogamzásgátlás)

Figyelt kérdés

Félek elmenni,de nagyon szeretném már gumi nélkül,"bármikor".

Ha elmennék,miket kérdezne?

Segitsetek...:(


2011. márc. 2. 22:43
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Utolsó: Attól még marhára nem egészséges, hogy te felírattad. Ilyen korban nem tabletta kell. A gumi pedig igenis biztonságos.
2011. márc. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

nem egészséges, ezt én is tudtam már akkor is, de nem terveztem hosszútávra a szedését, mert hamar szerettem volna gyereket (persze nem 14 évesen)

nekem így mondta az orvos, én is csak azt írtam le amit ő mondott

és mivel én allergiás vagyok rá, nem nagyon volt más választási lehetőségem. ha nem lennék rá, boldogan használtam volna tovább, de így kibírhatatlan volt az egész :S

2011. márc. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Még korai ilyen idősen a nemi élet.Nem egészséges.
2011. szept. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Óriási tévhit,hogy az óvszer nem biztonságos.Évek óta védekezem vele és egyszer sem csúszott be pedig könnyen teherbe estem a két lányommal.Kell hozzá egy kevés odafigyelés ami egy idő után rutinná válik és nem lesz illúzió romboló.Egy harmonikus párkapcsolatban nem szabad,hogy problémát okozzon az a kevés ,,Munka" ami az óvszerrel jár.Személyes tapasztalat.Ha meg őnagysága nem akarja használni akkor szakítani kell vele mert nem ér annyit neked az a pasi mint a nem kívánt következmények.Ezt egy nőgyógyász mondta nekem anno.

Ha nagyon parázol akkor növelheted a biztonságot spermicid kúppal.

Én így védekezem:

gumi/gumi+kúp/Kúp+megszakított közösülés/biológiai önismeret+óvszer

2011. szept. 7. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Már ha kapcsolat elején is tiltakozik a párod a gumi ellen akkor ne feküdjél le vele vagy keresgéljél még.
2011. szept. 7. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Amúgy sokan nem szednek tabit egyre többen.Ára sem barátságos meg sorba kell érte állni meg vizsgálatok stb.Van benne üzlet is.Azért is mondják mennyire megbízható mert másképp nem vinnék.Húgom 15 éves kora óta szed és nem lehet gyereke.26 évesen hagyta abba.Nincs peteérése sem semmitől.Lehet az életbe nem lesz neki.Ő szedte ha kell ha nem még ha nem volt pasija akkor is.Ő nézett engem hülyének mert óvatosan bántam vele.
2011. szept. 7. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!