Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy mondjam el anyámnak?

Hogy mondjam el anyámnak?

Figyelt kérdés

Csípős érzésem van odalent. Most kezdődött,és kicsit piros is de az változó, várok egykét napot hogy hátha elmúlik, nem tűnik olyan komolynak a dolog volt már hasonló és nem lett semmi bajom. De ha esetleg nem javul mindenféleképpen érdemes lenen nőgyógyászhoz mennem. 14 éves vagyok nem túl jó a kapcsolatom az anyukámmal(apukám pedig nincs..) illetve én ilyenekről nem tudok vele beszélni ráadásul elég aggódós típus és tökre felfújná az egészet, tudom hogy az anyám és meg kell értenie blablabla. Hogy mondjam el neki hogy problémám van és vigyen el nőgyógyászhoz? Nem érdekelnek az olyan kommentek hogy ez nem játék mondjam el és kész meg hogy mit problémázom ezen. Csak azt szeretném tudni hogy ti esetleg hogy szoktátok kezelni ezeket a helyzeteket mik az anyukátok reakciója és egyéb. Én még nem voltam nőgyógyásznál.

köszönöm előre is az értelmes válaszokat:)


2011. jan. 24. 21:16
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
szűz vagyok persze:D és köszönöm szépen mindenkinek, nagyon aranyosak vagytok hogy így leírtatok mindent,köszönöm!!!:)))
2011. jan. 24. 21:59
 12/13 anonim ***** válasza:
Ha Anyukádnak nem akarsz szólni, szólj egy másik női rokonodnak. De persze a legjobb az lenne, ha Anyukádnak szólnál. Egyszerűen mondd meg neki, hogy valami nincs rendben a punciddal és jó lenne, ha elmennétek orvoshoz.
2011. jan. 25. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
A 2. kommentelő vagyok, ha esetleg még egyszer elolvasnád amit írtam, akk látnád hogy én is elmondtam az elején
2011. jan. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!