Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Amikor először jött meg...

Amikor először jött meg nektek elmertétek mondani?

Figyelt kérdés

mármint hogy hallottam hogy vannak akik vártak egy napot, mert nemmerték elmondani:) én is viszonylag sokat vártam vagy 5 órát mert nemhittem a szememnek!:)

ha esetleg bármi érdekességet tudtok, írjátok le, illetve melyik a legjobb betét, hol jött meg nektek először:)

köszi mindenkinek:)

13/L


2011. jan. 22. 16:23
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek!:)
2011. jan. 23. 14:16
 12/15 anonim válasza:
Én elmondtam,de egy barátnőmnek az ott alvós osztálykiránduláson jött meg először.Totál kiakadt és nem is tudtuk,hogy miért sír...Ráadásul az anyukája sem volt ott és az ország másik végén voltunk,szóval nagyon nem is tudott ki érte jönni.ez sztem ciki kicsit :S
2011. jan. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Nem mertem elmondani, mert másnap külföldi útra mentünk szülők nélkül csak tesókkal és attól féltem, hogy nem fognak elengedni így :/

Hát elég hülye voltam...

Annál erősebb vérzésem még soha nem volt. Szenvedtem a mini betétekkel :S

Utána meg azért nem mertem elmondani, mert cikinek tartottam, hogy nem mondtam el korábban.

Aztán anyukám vette észre valahogy.

2011. jan. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
hát én az elsőnél odavittem anyának a bugyimat... :D és egyből értette, mit kell csinálni. :D
2011. jan. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Nem voltam még 12 éves, mikor először beköszöntött. Gondoltam egyből megpróbálom a tampont is, és mondtam anyukámnak, hogy használtam egyet a tamponjaiból. Megkérdezte, hogy tudtam-e, hova kell dugni:-)

A legjobb az volt, hogy a nagymamám iszonyú büszkén mesélte a dédinek, hogy nagylány lettem:-)

2011. jan. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!