Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi van velem? Depresszió vagy...

Mi van velem? Depresszió vagy mi ez?

Figyelt kérdés

Olyan mintha 2 énem lenne. egy normális, és egy teljesen kifordult.

ez a kifordult mostanában egyre többször elragad, és totálisan bolond vagyok, nem érzem magam jól a bőrömbe. olyanokon kiakadok h leesik valami nem találok valamit, vagy ha valakinek mondok valamit, és ő nem érti, visszakérdez , egyből puffogok. Ilyenkor nem veszem észre magam, de utána rájövök h ok nélkül balhéztam.

a Párom se érti mi bajom, egyfolytában kérdezgeti (9 hónapja vagyunk együtt) Nála is kiakadok, ha nem jön egyből, ha hívom, vagy ha visszakérdez valamire.:S

nem akarom elveszíteni, ezekkel a folytonos hisztimmel:S

olyan jut eszembe ilyenkor h nem vagyok elég jó neki se, és senkinek, a barátaimnak se, és magamnak se. ilyeneken agyalok, aztán valahogy sikerül kiverni a fejemből, iylenkor le tudok nyugodni. és akkor már semmi iylen panaszom nincs.

Viszont már az jutott eszembe h annyira hülyén fogom fel a dolgokat h olyan bonyolult vagyok, hiába magyarázom, senki nem érti. vagy lehet h velem van a baj?:Smár úgy érzem bolond vagyok:S


néha csakúgy elkezdek sírni, és nem megjátszok, hanem jönnek a hatalmas könnyeim.

mintha két énem lenne komolyan:\

mitől van ez?

mi ez a sok hangulat ingadozás?


2010. dec. 13. 22:10
 1/1 anonim ***** válasza:

Tanulj meg uralkodni az erzeseiden! Szeresd es fogadd el a parodat, de az embertarsaidat is. Amikor igy teszel, akkor mar turelmesebb leszel Veluk pl., es egyutterzoen fogsz felejuk fordulni.

Tehat elnezed azt es megbocsajtod, ha netan nem hallottak meg azt, amit Te mondtal, es turelmesen ujra elismetled a mondani valodat.

Minden embernek vannak jo es rossz tulajdonsagai, ez igy termeszetes, de a rossztol meglehet szabadulni, egy kis odafigyelessel es turelemmel, alkalmazkodassal.

Igy elkerulheted azt, hogy nehogy elhagyjanak s egyedul maradj!

2010. dec. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!