Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek ez depresszió? Mi...

Szerintetek ez depresszió? Mi történik velem?

Figyelt kérdés

28 éves nő vagyok. Boldog párkapcsolatban élek, meg van mindenünk. (Igaz hitel van....) Teljesen harmonikus kapcsolatom van a családommal/párom családjával. Jó munkahelyem van. Annyi bibi van az életünkben, hogy 3 éve szeretnénk babát, és nem jön össze. Az okát nem tudjuk, nem rég jelentkeztünk meddőségibe.

Vasárnap este rám jött egy nagy fokú szorongás, félelem érzés, idegesség(lábamba, kezembe, gyomromba). A párom sem tudott megvigasztalni. Hétfőn is tartott az érzés, mintha idegenek között lennék, amikor a szeretteimmel vagyok. Állandóan sírhatnékom van. Tegnap már kicsit könnyebb volt, beszélgettem sokat a családommal,és este már teljesen vidám voltam, jól éreztem magam. Ma reggel újra visszatért az érzés. Fojtogat a sírás, de tartom magam a munkahelyemen. Mindenképp felkeresek a napokban egy pszichológust, mert nagyon félek ettől a helyzettől. Mi lehet ez? Nem szeretnék nyugtatókat szedni, mivel nagyon szeretnénk babát. Esetleg hormonoknak köze lehet ehhez?


2010. nov. 10. 12:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Én 23 éves nő vagyok, és nem tudom ugyan, hogy az állapotodnak köze van-e a gyermek iránti vágynak, de lehet. Az is lehet, hogy tényleg az ösztrogénszinteddel van valami. Én hiszem, hogy a Biblia tud neked segítséget nyújtani. Hadd küldjek még egy blogjegyzetet a félelemről általában. [link]
2010. nov. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Lehet őszi depresszió, amit az időjárás vált ki, az emberek nagy százalékánál jelentkezik. Vagy enyhe pánikroham. Vagy egyszerűen csak kétségbeesés a baba miatt.
2010. nov. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

depresszió vagy hangulatzavar. Pszichológus segíteni fog. Én is ezt élem át ,csak akkor mikor elment a babám. Meg aztóta mert nagyon vágyom gyerekre.

Herbáriának van nyugtató és hangulat javító teája próbáld ki.

2010. nov. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!