Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi van velem? Depresszió? (lent)

Mi van velem? Depresszió? (lent)

Figyelt kérdés

Az elmúlt 2-3 évben rengeteg rossz dolog történt velem...úgy érzem, hogy eddig bírtam. Mindíg egyedül akarok lenni és sírni...Nem érdekel semmi se. Jegyeim romlanak, de egyszerűen nem tudok figyelni és itthon meg nincs idegzetem tanulni. Sokszor azon gondolkozok, hogy jó lenne meghalni. Sokkal jobb lenne. Nincs értelme már élni.

14/L


2010. dec. 3. 16:52
 1/6 A kérdező kommentje:
+ Hamar felkapom a vizet.. már néha anyu és a tesóm se mer hozzám szólni. :'(
2010. dec. 3. 16:54
 2/6 anonim ***** válasza:
Úgy tűnik.
2010. dec. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

velem is ez van, észre is vették rajtam anyámék meg mondtam is nekik h szerintem valami bajom van, de le se szarnak...pedig rengetegszer szóba jön és csak annyit mond anyám h kapd össze magad és tanuljál mert ha megbuksz kiraklak a házból...

de így hogy? tini vagyok b*sszus...ilyenkor minden problémája van MINDENKINEK

2010. dec. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ja. nekem is anyyu folyton ezt mondja.. -.-"
2010. dec. 4. 09:14
 5/6 anonim válasza:

Szia! Tudom, hogy nehéz korszakban vagy, de nincs minden veszve. Ha úgy érzed, hogy sz@r az életed, hogy nincs értelme, és nincs ami örömöt okozzon, csak menj sétálni egyet és nézd meg a szerencsétlen sorsú hajléktalanokat. Szerinted nekik milyen problémáik vannak? Nem hívta vissza őket a fiújuk/csajuk? Neked mid van? Válaszolj őszintén a kérdésre, és meglátod, nem olyan sötét minden, mint ahogy azt most gondolod.

Egyszer azt olvastam valahol, hogy az állatok azért boldogabbak az embereknél, mert nem gondolkodnak. Tehát ők nem fognak nyavalyogni, amiért nem a kedvenc kajájukat kapták, nem fognak panaszkodni, ha valami nem sikerül nekik, más szóval hiányzik belőlük az a tulajdonság, amely minket tönkretesz és a depresszió mocsarába taszít, és ez pedig nem más, mint az önsajnálat.

Ne sajnáld magad, attól nem lesz jobb! Inkább próbálj meg kezdeni valamit az életeddel, mert a szerencsétlen hajléktalanok sorsára jutsz!

2010. dec. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szedj vitaminokat, magnéziumot, kalciumot. Sokkal jobban fogod bírni a nyomást.
2010. dec. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!