Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem merek betétet venni a...

Nem merek betétet venni a boltban, mert belémkötnek az eladónők. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Igazából vidéki vagyok. Itthon nem merek betétet venni, mert a boltosnők tiszta pletykafészkek. Mindig megkérdezik, ha bármit veszek, hogy minek az, meg ilyesmi...

Úgy tesznek, mintha rokonok lennénk.És biztos vagyok benne, hogy ha betétet vennék akkor másnapra tudna róla az egész falu. Azt meg nem akarom mondani, hogy anyunak veszem, mert tudják, hogy ő máshonnan szerzi be. Tudom, hogy röhejes, de igaz!

:(

Mit csináljak?


2010. nov. 29. 15:24
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Az ilyen eladók felfogásával óriási baj. Lehetne annyi eszük, hogy az természetes, hogy a lányok, nők serdülőkortól kezdve menstruálnak és betétre van szükségük.
2010. nov. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

" Szánalmas vagy, már ne haragudj.

Minden nő vesz magának betétet vagy tampont és minden nő ugyanúgy menstruál mint te. Mi ebben a ciki?

Olyan különlegesnek érzed ettől magad, vagy csak annyira beképzelt vagy, hogy azt hiszed mindenki csak veled akar foglalkozni?

Ha ennyire hisztis vagy, akkor meg kérj anyudtól? Vagy neki is ciki elmondani?

Agyam eldobom..."


Ez kicsit durva volt, de igaz. Maximálisan igaza van.

Oké, hogy elpletykálgatnak arról, hogy mondjuk szeszesitalt veszel, vagy 3 kg csoki vásárlása után megjegyzik maguk között, hogy mekkora segged fog nőni, ha így haladsz, esetleg ajándékzacskó vásárlása után elkezdenek találgatni, hogy kinek akarod adni...


De őszintén: Ki nem szarja le, hogy menstruálsz? Ki az, akinek eszébe jutna erről pletykálni? Mert elárulom: ilyen pletykás vénasszony nincs. Főleg, ha ő is nő. Mégis mit érdekelné, hogy vérzel?

2010. nov. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

"Az ilyen eladók felfogásával óriási baj. Lehetne annyi eszük, hogy az természetes, hogy a lányok, nők serdülőkortól kezdve menstruálnak és betétre van szükségük."


A kérdező még meg sem vette a betétet. Csak azért mert ő úgy gondolja és ilyen szinten túldramatizálja az egészet, még nem biztos, hogy tényleg így van.

Szerintem a pletykás vénasszonyok is tisztában vannak vele, hogy minden nő menstruál és telibe le fogják sz*rni, hogy a kérdező is náluk vásárol.

2010. nov. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Először én is cikinek éreztem a betét vásárlását, de ne aggódj, sima ügy, szinte biztos, hogy nem fognak rá szólni semmit.

De ha mégis, van egy pár válaszlehetőség: (Minek az neked? kérdésre)

- Miért, Önnek mire kéne?

Vagy:

- Ez a vatta modern változata. :)

Vagy:

- KÖZÖD?? :D

De hidd el, ilyen témában a nők között van egyfajta szolidaritás, nem fognak faggatni.

2010. dec. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
köszi :D
2010. dec. 1. 17:02
 16/19 anonim ***** válasza:
Miért? Ők nem vesznek se betétet se tampont? Olyan természetes mintha kaját vennél... de hülyeség... most pletykálnak rólad azért mert egészséges vagy?
2010. dec. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Amúgy meg csak 1 bolt van ott?
2010. dec. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Én is vidéken élek, és a nagynénémnek van egy kisboltja. Amikor egyszer bejött egy idegen csaj, lazán levett egy tampont a polcról, és átvágott vagy 6 emberen büszkén csekkoltam őt! :D és tényleg lesz*rt mindenkit. :) én is ott álltam, és csak 'csodálattal' néztem. :) Az ő példáját felvenni!
2011. jún. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
El kell kérni a vásárlók könyvét, és beleírni a panaszt. Majd ha kirúgják őket, utána nem lesz akkora a pofájuk. A másik lehetőség a fogyasztóvédelem.
2015. dec. 14. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!