Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem merek betétet venni a...

Nem merek betétet venni a boltban, mert belémkötnek az eladónők. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Igazából vidéki vagyok. Itthon nem merek betétet venni, mert a boltosnők tiszta pletykafészkek. Mindig megkérdezik, ha bármit veszek, hogy minek az, meg ilyesmi...

Úgy tesznek, mintha rokonok lennénk.És biztos vagyok benne, hogy ha betétet vennék akkor másnapra tudna róla az egész falu. Azt meg nem akarom mondani, hogy anyunak veszem, mert tudják, hogy ő máshonnan szerzi be. Tudom, hogy röhejes, de igaz!

:(

Mit csináljak?


2010. nov. 29. 15:24
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Azért a pletykálkodás nem abban nyilvánul meg, hogy elmesélik, hogy neked megjött. De ha annyira félsz, akkor átmész a szomszéd városba/faluba.
2010. nov. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Kérd meg anyukád, hogy vegyen neked ő, ahol amúgy is vesz magának.
2010. nov. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Vetess anyáddal.
2010. nov. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
50%

Szánalmas vagy, már ne haragudj.

Minden nő vesz magának betétet vagy tampont és minden nő ugyanúgy menstruál mint te. Mi ebben a ciki?

Olyan különlegesnek érzed ettől magad, vagy csak annyira beképzelt vagy, hogy azt hiszed mindenki csak veled akar foglalkozni?

Ha ennyire hisztis vagy, akkor meg kérj anyudtól? Vagy neki is ciki elmondani?

Agyam eldobom...

2010. nov. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Nem, nem vagyok az. Anyunak sem merek ilyenről beszélni, nem olyan jó a viszonyunk. egyébként te nem ismered az ittenieket. Ne hidd, hogy azt hiszem mindenki engem figyel, de az eladónők rettenetesek. 50 éves öregasszonyok.


Egyébként másik városba nehéz mennem, mert messze van.

2010. nov. 29. 15:40
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
15:31:Te aztán őszinte ember Vagy!:)Kicsit túlzottan is,ami azt illeti...kérdező,ez tényleg természetes dolog,és bár az eladónők néha tényleg túlzottan kotnyelesek,ilyen esetekben a nők között van egy hallgatólagos összhang.A hajadról előbb fognak pletykálni,mint a betétről!Ne foglalkozz velük!
2010. nov. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

De miért érzed ezt cikinek?

Jobb ha arról pletykálkodnak, hogy "milyen nagylány és még nem menstruál"?

2010. nov. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Lehet,hogy nem olyan jó érzés tőlük vásárolni,de gondold át:mindig gyomorgörccsel fogsz bemenni,ha betétre van szükséged?Vegyél egy nagy levegőt,tojd le az összeset,aztán méltán legyél büszke magadra.Sajnálom az unatkozó"leánykákat".Nincs olyan nagy hatalmuk,mint gondolnád.Csak nézd őket levegőnek(de azért legyél illedelmes)és ha kimentél a boltból se gondolj többet a helyzetről.Ezek a dolgok nekik is olyan természetesek,hogy nem tudnak mit pletykálni róla.Egyszerűen nem olyan érdekes.
2010. nov. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm. belefog telni ugyan egy kis időbe mire megszokom, de azért megpróbálom. ;)
2010. nov. 29. 15:49
 10/19 anonim ***** válasza:
60%
Büszkék vagyunk Rád!!!:)
2010. nov. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!