Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hónapok óta szenvedem ezzel a...

Hónapok óta szenvedem ezzel a problémával,kevés víz fogyasztása esetén erősen csíp a pisilés,és utána is fáj.Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Ha nem iszom meg napi 4liter vizet akkor csíp a pisilés illettve égő érzésem van a hugycsövemben.Voltam nőgyógyásznál,urológusnál,vizeletet tenyésztettek,kenetet vettek,minden teszt eredménye negatív de a panaszok fent állnak.Tampont sem tudok használni mert kellemetlen érzés.

ma 08:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%
Ne használj tampont, de szedj tőzegáfonyát. STD szűrés, a szexpartnert is vizsgálják ki. Használjatok óvszert. Ha eddig is használtatok, akkor latex allergiára is kérj vizsgálatot.
ma 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Szedek tőzegáfonyát,partner volt szűrésen semmi baja,ahogy Nekem sem,mégis ezek a tünetek.
ma 08:35
 3/12 A kérdező kommentje:
Ha urológián és nőgyógyászaton nem tudnak már mit tenni,akkor hová érdemes tovább menni ezzel?
ma 08:38
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Fiatal vagy? Idősebb? Változókor kezdetén lehetnek ilyen problémák.

Nekem is volt ilyen, egy évben többször is előjött. De szerencsére mindig elmúlott pár nap alatt, aztán teljesen meg is szűnt. Tőzegáfonyás szereket használtam, amiket a gyógyszertárban ajánlottak.

Esetleg nem szedsz valamilyen gyógyszert, aminek lehet ilyen mellékhatása?

Fogamzásgátlót szedsz? Az is tud fura dolgokat okozni.

ma 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Lelkileg minden rendben? Nincs sok stressz az életedben? Melyik korosztályhoz tartozol, illetve szültél már?
ma 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
30éves vagyok,nem szültem még,fogamzásgátlót nem szedek,a párommal már 2éve együtt vagyunk.Nem szedek semilyen gyógyszert csak c-vitamint,d-vitamint.Stressz kifejezetten nincs az életemben.Tőzegáfonyát is próbáltam már,femidocot is,illetve most kaptam uro-waxomot,már egy hónapja szedem.Mégis újból kialakult a probléma.
ma 09:46
 7/12 anonim ***** válasza:
Vitaminokat folyamatosan szeded? Csak kúraszerűen kell. Főleg a d vitamint.
ma 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Kúra szerűen szoktam szedni.
ma 10:49
 9/12 anonim ***** válasza:
Próbáld ki, hogy nem szedsz semmit, csak ha orvosilag indokolt.
ma 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Hüvelyflora nem borult fel?

Èn pèldául a vitagniC-t használom hüvelyflora vissza állitásra,nekem nagyon bevált.

Hüvelykúpok,egyes gyógyszerek is felboríthatjak. Èrdemes lenne szerintem ezt is kiprobálni.

ma 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!