Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hétfőn volt egy hete, hogy...

Hétfőn volt egy hete, hogy nőgyógyászati küretet csináltak nálam, erős elhúzódó vérzésem miatt. Utána egy hétig volt gyenge vérzésem. Mikorra várható az első menstruáció ?

Figyelt kérdés

júl. 31. 13:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Amikor a szervezeted úgy gondolja. Honnan tudjuk???
júl. 31. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
36%
Hány éves vagy?
júl. 31. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
28 éves vagyok
júl. 31. 23:25
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez mindenkinél más. Nekem is volt több eü küretem polipok miatt és nekem a műtét után 2-3 hétre megjött a menstruációm.
aug. 1. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Azért kérdeztem a kérdező korát, mert nem mindegy, hogy egy 28 éves nőről beszélünk, vagy egy negyvenes évei végén-ötvenes évei elején járó nőről. Nekem pl. 49 és 51 éves koromban is kellett folyamatos vérzés miatt eü-i kaparást csinálni és bár nem emlékszem pontosan, hogy az első után mikor tért vissza a vérzésem, a második után kb. 9-10 hónappal ismét megjött, pedig azt hittem, hogy már nem jön meg többé.


Szóval köszi csajszik a lepontozást. Ügyesek vagytok.

aug. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!