Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Amikor felrakom a tampont...

Amikor felrakom a tampont utána egyből el kezd fájni a fejem úgy hogy előtte nem fájt , azonnal kiszedtem de nem múlt el , félek hogy ez az a betegség ami ekkor alakul ki , mit tegyek?

Figyelt kérdés

szept. 14. 09:26
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Atyaeg... Biztos megsérult az agyi idegkozpont. Használj betétet. 🤔
szept. 14. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Azt használok általában és mostanár csak azt fogok
szept. 14. 09:39
 3/9 anonim ***** válasza:
24%

Szerintem várj pár napot (2-3), és ha még mindig fáj, menj orvoshoz.


Addig is keress és használj más alternatívákat. Vannak betétek, mostható betétek, menstruációs kelyhek, illetve menstruációs bugyik is. Ezek ára kicsit borsos lehet elsőre, viszont ha kiszámolod mennyi fogyóanyag megy el egy menstruáció alatt, akkor simán megtérülnek. (Plusz a menstruációs bugyira van olcsó alternatíva a Primarkban, ami már nyílt Budapesten is.)

szept. 14. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Elmúlik egy idő után tegnap is elmúlt mert tegnap is azután kezdet el fájni miután felhelyeztem
szept. 14. 09:44
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Milyen az a bugyi?
szept. 14. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
40%

Akkor szerintem ne próbálkozz újra egy ideig, mondjuk 1-2 hónapig. Utána tehetsz még egy próbát, de ha valami nem megy nem kell erőltetni. De ha más problémát is tapasztalsz, akkor mindenképpen menj orvoshoz.


Nekem akkor szokott nem kényelmes lenni a tampon, ha nem erős még vagy már a menstruációm, ha hosszú ideje viselem (nem ugyanazt, hanem mindig újabbat), mert szárítja a hüvelyt és a természetes nedveit, nem csak a vért szívja fel.

szept. 14. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem erösen hipochonder vagy
szept. 14. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
71%

#5

A menstruációs bugyi az gyakorlatilag ugyanolyan, mint egy hagyományos bugyi, csak bele van építve egy "betét", azaz középre bele van varrva a nedvszívó anyag. Kimosható fajta.


Kérdező, nem mindenkinek való a tampon, használj betétet akkor, bár elég gyanús, hogy ez valami pszichés dolog lesz nálad. Nem volt semmi más rossz tapasztalatod mostanában a tamponnal, vagy valamilyen hüvelyi/nőgyógyászati dologgal?

szept. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem volt eddig kb 5ször használtam de akkor nem volt semmi tegnap amikor felraktam akkor
szept. 14. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!