Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok,Rettegek a nőgyógyásztó...

Lányok,Rettegek a nőgyógyásztól, mit tegyek? 16l

Figyelt kérdés
A minap összeszedtem valahol valami brutális húgyúti vagy hüvelyi fertőzést igazából el se tudom dönteni. Szenvedek tőle de nem merek szólni anyámnak mert tuti hogy nőgyógyászhoz visz. Mit tegyek, segítségre van szükségem, nem tudom mit tegyek!

ma 10:10
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen fontos, h szűz vagy.

Mindenképp érdemes tudnia, hogy eldöntse, milyen vizsgálati módszert válasszon.

Egyebekben, ahogy 9-10. írták.


Bátorság!

ma 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha szűz vagy akkor nem fog ultrahanggal meg kézzel megvizsgálni! Csak kívülről fog megnézni és a bemenetről egy kis fültisztító szerűséggel mintát venni, de ez sem biztos.

Lehet, hogy elég lesz csak szemrevételezni (szerintem tutira hüvelygomba, voltál mostanában beteg? Antibiotikumot szedtél?)

ma 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
78%
Érthető a félelmed. Gyermek nőgyógyászatra menj, anyukáddal. Mondd el, hogy szűz vagy, és hogy félsz. Meg fogja érteni, nem fog beléd nyúlni, ultrahang tuti nem lesz. Írd majd meg, mi volt!
ma 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
12- nem voltam beteg nem szedek antibiotikumot se
ma 12:23
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Én pont ezért választottam anno női nőgyógyászt. Nekem így könnyebb volt.

Ha viszketsz, akkor valószínű gomba és így nőgyógyász. Ne halogasd mert ez magától nem múlik el, csak rosszabb lesz. Meg idő mire időpontod is lesz stb…

Szóval szólj neki.

ma 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is jobb ha női nőgyógyászhoz mész.
ma 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!