Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok,Rettegek a nőgyógyásztó...

Lányok,Rettegek a nőgyógyásztól, mit tegyek? 16l

Figyelt kérdés
A minap összeszedtem valahol valami brutális húgyúti vagy hüvelyi fertőzést igazából el se tudom dönteni. Szenvedek tőle de nem merek szólni anyámnak mert tuti hogy nőgyógyászhoz visz. Mit tegyek, segítségre van szükségem, nem tudom mit tegyek!

ma 10:10
1 2
 1/16 Katona Dius ***** válasza:
83%
Voltál már nőgyógyásznál? Van valami rossz emléked? Vagy csak úgy általánosságban félsz tőle?
ma 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
79%

Voltál már nőgyógyásznál? El tudod magyarázni miért félsz?

Milyen tüneteid vannak?

ma 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
96%

Ezt csak magadnak dumalod be, az egvilagon semmi baj nem lesz. Tok termeszetes dolog nogyogyaszhoz menni. Szolj minél hamarabb anyukadnak, mert a kismedencédre, majd a vesédre is rá mehet a fertőzés!

Jobbulást!

ma 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
20%

1. keressetek egy nőgyógyász-pszichológus végzettségű dokit

2. előbb nődoki, aztán pszichomókus

ma 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Faj, amikor pisilsz? Ha igen, akkor elso korben a vizeleted kene megvizsgalni, aztan jon a tobbi. Haziorvos tud kerni egy laborvizsgalatot, hozza menj.


Hugyuti fertozes eseten tud fajni nagyon a huvely is, de ilyenkor altalaban eleg szokott lenni a megfelelo antibiotikum+ probiotikum es huvelyflora helyreallito kup.


De ha nem hugyuti fertozesed van, akkor valoban nogyogyasz kene.


Ne felj anyukadtol, szolj neki.

ma 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

1es voltam nőgyógyásznál de petefészek cisztával csak egy külső hasi ultrahang volt.

Félek attol hogy belém nyúlnak vagy belém teszik a 3 méter hosszú hüvelyi ultrahangot.

2es a tüneteim azok brutális viszketés, folyás, érzékenység érintésre és fájdalom de bem tudom eldönteni hogy a hüvelyembe vagy a hugycsövemnél mintha mindkettő fájna.

3as tudom hogy csak segíteni akar meg nem kell hogy legyen semmi baj de nekem fáj ha belém nyúlnak nekem egy tampon is fáj és ha itt neken felnyul esetleg az nagyon fájdalmas és kellemetlen lenne.

ma 10:41
 7/16 anonim ***** válasza:
81%

Olyan orvoshoz menjetek, aki híres a gyöngéd vizsgálásról és az empátiáról.

Szólj mielőbb anyukádnak!

Hétfőn háziorvos is lehet az első, ott remelhetőleg tudnak csinálni legalább egy gyors vizelet tesztet.

ma 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Ja és nem tudom fontos e de szűz vagyok
ma 10:42
 9/16 anonim ***** válasza:
90%

Ez akkor inkabb nogyogyaszati problema. Valami megoldas kell, igy nem maradhatsz, orvoshoz kene menni.


De ilyenkor semmi extra nem fog tortenni, csak megnez es kenetet vesz egy vekony kis palcikaval. Nem faj, csak kellemetlen nyilvan ott lenni felpuceran egy orvossal a labad kozott. De neki ez a munkaja, napi sok-sok ilyet lat.


Nekem szuzkent anno nem csinaltak huvelyi uh-t,de csak a jovore valo tekintettel mondom, hogy egyaltalan nem veszes. :D

Viszont szerintem nem fognak csinalni most.

ma 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
93%

Mivel szűz vagy, nem fog hüvelyi ultrahangot alkalmazni. Max kenetet vesz a hüvely faláról.

Ne aggódj, pár másodperc az egész. Mindenképp szólj anyudnak, mert ez nem fog csak úgy magátol elmúlni.

ma 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!