Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért fáj a mellem?

Miért fáj a mellem?

Figyelt kérdés

Normalis esetben a menstruaciom elott egy hettel szokott fajni mindketto. Majd mielott megjon,elotte egy nappal el is mulik.

Most kesett egy hetet (35 napra jött meg) es ami a furcsa hogy kb aznap mikor megjott vagy max elotte egy nappal kezdett el fajni es a poen h azota is faj (most vagyok a 12.ciklusnapon) mindket mellem es a mellbimboim is ki vannak emelkedve pedig nekem pont hogy rejtozkodni szoktak😅 A mensim osszesen 3 napig szokott tartani, most kettoig tartott. Biztos ami tuti teszteltem aznap mikor meg kellett volna jonnie es tegnap is, mindketszer reggeli elso pisibol, de totalisan negativ. Szoval otletem sincs mi bajom lehet.

Dokihoz megyek majd, de 2,5 honap mulvara kaptam idopontot...🙄

Esetleg van valakinek otlete hogy melyik hormonra nezessek ra gyorsan maganban? Hogy azzal tudjak majd menni dokihoz ha esetleg addig elmúlna😅



ma 15:05
 1/1 anonim ***** válasza:

Semmi nem fogja kimutatni miért fáj a melled. Simán hormonhatas.

A ciklus meg nem mindig ugyanolyan.

ma 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!