Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mért van az reggel mikor...

Mért van az reggel mikor viszem a fiam iskolába és elkezdek durván izzadni ! Olyan szinten hogy a hajam úgy nézki mintha hajat mostam volna ! Ez stressz okoza mert délután már nincs nagyon zavaró vérképem jó ! Mit tegyek ? 34éves nő vagyok

Figyelt kérdés
ma 08:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Könnyen készül el a gyerek? Vagy sokat kell noszogatni?

Ha kicsi nem érti mi az hogy idő meg késés. Emlékszem ahogy a lányommal kínlódtam nagyon nehéz !

ma 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Kései Sirató ***** válasza:

Sokféle oka lehet, érdemes elolvasnod ezt:


[link]

ma 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azt írod, stressz okozza. Meg kell keresni a pontos okot, azt átgondolni, kezelni. Egyedül nem biztos hogy megy, pszichológus segíthet. Ha arra nincs lehetőség, akkor a neten is kiokosíthatod magad ilyen témákból.
ma 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha máshova mész, akkor nincs ilyen? Más napszakban, gyerekkel, gyerek nélkül? A gyerek szeret iskolába menni? Hányadikos? (A kérdés lényege, hogy elsős?)
ma 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!