Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan lehetne segíteni a...

Hogyan lehetne segíteni a problémámon?

Figyelt kérdés
1 hónapja kezdődőtt. Pontosabban hetvégén lesz 1 hónapja. Sűrűn kell pisilnem. Először betudtam egy kis felfázásnak. De utána pár nap múlva,elkezdett ilyen fehéres-sárgás folyásom is lenni,amit olvastam hogy húgyúti fertőzés. Vettem rá Valurinál maxot,semmit nem hatott.Sűrűn kell járnom mosdóba,plusz erős inger,fáj. A munkahelyen mértem az időt,20 perc alatt 2szer voltam kint pisilni. Gyógyszertárban ajánlottak tőzegáfonyát,azt szedem egy hete, de semmi hatás,semmi javulás. Éjszakánként rendszeresen,2 óra körül mintha belenne állítva a testem,hogy mindig ebbe az időbe,felébredek. Elmegyek mosdóba,és onnantól aludni nem tudok,olyan erős viselési ingerem van. Neurológiára,jövőhónap végére kaptam időpontot. 21 éves lány vagyok
ma 02:36
 1/3 anonim ***** válasza:
A neurológia hogy jön ide? Beutalót ki adott? Felfázásra a háziorvos is ír antibiotikumot, de a folyás már nőgyógyászati vizsgálatot is indokol.
ma 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Gyógyszertárban mondták hogy oda javasolt
ma 02:46
 3/3 anonim ***** válasza:

Talán urológiát mondtak. De felesleges elsőre oda menni, a háziorvos is tud antibiotikumot írni, meg tanácsot adni.

Szerintem még a nászutas hólyaghututról lenne érdemes olvasgatnod.

ma 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!