Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan tudhatnék vissza...

Hogyan tudhatnék vissza szokni a normális evéshez és a lent leírt problémámon hogyan lehetne enyhíteni?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Most bármilyen kisebb tanács is jól jön , az idegességtől nem tudok enni már 1hete, a 4. kilómat fogyom le, röviden legjobb fiú barátommal az elmúlt két hétben már nem csak barátokként viszonyultunk egymáshoz végig tudtam hogy hiba de amikor megkérdezte hogy leszek e a barátnője én igent mondtam… mielőtt megkérdezte már akkor túlgondoltam mindent mert elmondtam neki hogy többet érzek és hiába mondta hogy ő is igy érez már akkor az idegességtől evéssel kapcsolatos problémáim lettek

Miután összejöttünk 2napig keveset beszélgettünk még végül le nem írta hogy barátoknak kéne maradnunk 2nap után, ott összetörtem lelkileg mert sose szerettem így még senkit mint őt ezért a legjobb barátságot választottam és hiába tudom hogy ő is többet érez és én is annyira féltjük a barátságunkat hogy ugrott a kapcsolat, viszont én ezen nem tudom olyan könnyen túltenni magam mint a mostmár megint csak legjobb barátom és hiába viselkedek úgy elötte mintha minden rendben lenne magamamban még én nem tisztáztam ezt le. ha ránézek az ételre hányingerem lesz, remegek és ezek mellett sokszor érzem magam ájulás szélén

Nagyon köszönöm ha akár az evéssel kapcsolatban akár a lelki problémámmal kapcsolatban tud bármi tanácsot adni


2022. jún. 19. 17:17
 1/1 anonim ***** válasza:
Éppen az elmúlt 2 hetem erről szólt.Kajára néztem hányingerem lett, izzadt a tenyerem rosszul voltam. Az amúgy se sok kilomból lement 4kg.Ezt mikor megláttam, sőt többen megszóltak hogy sokat fogytam, elhatároztam magam, nem szorongok, nem idegeskedek, enni kell és kész! Mandarin, banán ezek meghozzák az étvágyat. Kb 3 napja eszek rendesen. Kitartást!
2022. jún. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!