Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet szexuális életet élni...

Lehet szexuális életet élni hüvely kúp szedése alatt vagy inkább után?

Figyelt kérdés

Mostanában nagyon sokszor voltam felfázva még egyszer húgyúti fertőzésem is volt és vettünk egy antibiotikumos kúpot. Ezután elvileg kéne még egy kúp ami helyre teszi a hüvely flórámat és azt szeretném kérdezni hogy ezek alatt vagy után hogy ajánlott a szexuális élet? Mikortól szabad vagy ajánlott?

Előre is köszönöm a válaszokat!



szept. 4. 18:16
 1/4 anonim ***** válasza:
96%
Betegtájékoztató. Biztos benne van. Egyébként én hanyagolnám a behatolás minden formáját a kúra végéig. Illetve ha állandó partnered van, ő is menjen el egy kivizsgálásra, nehogy rögtön visszaadja. Nem azt mondom, hogy a partner az oka, de ez is egy lehetőség, jó lenne kizárni, illetve ha van neki is valami (akár tünetmentes) fertőzése, azt ki kell kezelni a saját érdekében is.
szept. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Már elolvastam a betegtájékoztatót,de nem ír semmit róla..., de egyébként utána már lehet vagy hanyagoljuk egy ideig?
szept. 4. 20:46
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok orvos, ilyen bajom sem volt mostanában. Az előzőben kifejtettem, hogy a kúra alatt nem kéne, utána is csak akkor, ha a pasi 100% nem hordoz semmi nyavalyát, amíg ez nincs tisztázva, csak gumival. Nekem utoljára akkor volt ilyen, amikor spontán ujjaztak meg kézmosás nélkül, amióta ragaszkodom a kézmosáshoz legalább, ha komplett tusolás nem lehetséges, sose volt semmi bajom (plusz természetesen, ha nem otthon vagyok, akkor pisilés előtt is kezet mosok, az is hozzájárul).

Én ezt csinálnám a helyedben. Ez csak a józan paraszti ész. Orvosi tanácsért menj orvoshoz! Meg egyébként is, mert a gyakori felfázás nem normális.

szept. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A felfázás meg a húgyúti fertőzés ugyanaz. Voltál vele orvosnál vagy honnan van kúp? Erre minden esetben szájon át szedhető antibiotikum kell.
szept. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!