Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem múlik el a gardnerella?

Miért nem múlik el a gardnerella?

Figyelt kérdés

Már régóta vannak panaszaimmal a hüvelyemmel és egyik orvostól járok a másikra, de egyik sem tudott segíteni. Teszteltek minden std-re nézték van e gombás, bakteriális fertőzésesem a ph-t is nézték és mindent rendben találtak. A gardnerella lett pozitív, de kaptam rá dalacint (szájon át szedhetőt) azonban semmit nem használt inkább csak jobban ég/csíp a hüvelyem pedig a kezelés után használok pH helyreállító kúpot.

Voltak valakinek hasonló problémái? Ha igen, hogy sikerült végül tünetmentesnek lenni?



aug. 21. 19:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Partner van? Ha igen, kezelték? Ha nem, akkor ez pingpong fertőzés.
aug. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, őt is minden alkalommal kezelték és használunk óvszert is
aug. 21. 19:53
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Ha a másik barátnőjét nem vagy nem ugyanakkor kezelik, akkor azért tudtok pingpongozni. Én amondó vagyok, hogy semmi szex, amíg nem kezelnek ki mindenből. Néhány hónap tünetmentesség után esetleg óvszerrel újra lehet próbálkozni, ha megéri a kapcsolat.
aug. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nincs másik barátnő, ebben biztos vagyok :D

Akkor kezdtek tüneteim lenni amikor pylonidális cisztával műtöttek és a sok fertőtlenítő és stb a hüvelyemhez folyt (akkor volt, hogy ki is csípte a bőröm)

aug. 21. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!