Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A hüvely tabletta nem válik le?

A hüvely tabletta nem válik le?

Figyelt kérdés
Anno 15 évesen volt olyan kórelőzményem,amire a nőgyógyász azt javasolta,hogy évente ismételjem meg a vagilact hüvelytabletta kúrát. Már sok sok éve használom és eddig nem volt probléma. 6 év után idén tettem le a fogamzásgátlót,kb most 3 hónapja,hogy kiűrült,szépen meg is jött magától úgy igazain a menzeszem,mint anno,és ahogy a végére értem elkezdtem használni a kúrát,az első 6 nap oké,utána viszont szint ilyen barnás színben távozott,és szerintem mint kisem jött most ahogy helyeztem fel az utolst,éreztem,hogy olyan mintha egy csomó fel lenne tapadva,aggódnom kéne? Távozni fog?

aug. 22. 00:19
 1/2 anonim ***** válasza:
76%

Előfordul hóközi vérzés/barnázgatás, amit te eddig nem tapasztaltál a tabletta miatt. Szerintem most is csak ennyi volt.


Vagy a párod kicsit megsértette a hüvely faladat, és amiatt véreztél.


Nem kell aggódni, nem a tabletta miatt van.

aug. 22. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A fő probélmám,hogy a hüvelytablettának távoznia kéne,és anno mindig aznap reggel már a betéten is volt,az a bajom,hogy ez nem történt meg abszolút,nincs párom,nem életem sem,így ilyentől nem aggodok
aug. 23. 08:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!