Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » HPV fertőzés lehet vagy csak...

HPV fertőzés lehet vagy csak egyszerű kinövések?

Figyelt kérdés

Tavaly HPV gyanús voltam

Vizsgálat nem volt miatta de voltak condyloma kinövéseim terhesség alatt

Az első ilyen kinövést 2023 augusztusban vettem észre ami hüvelyi szülés után november végén el is múlt magától de most 2024 augusztus elején megint észre vettem hasonlót nem tudom biztosan az e vagy nem novemberre kaptam időpontot vizsgálatra lehetseges hogy megint az? És ha igen tusolás közben terjedhet gyerekre?

És mennyire eselyes 1 év után a méhnyakrák?

És mennyi idő mire teljesen meg szűnik a szervezetből a HPV vírus?azt olvastam hogy immunerősítéssel fel lehet gyorsítani a gyógyulást de ha el is múlik teljesen akkor is esélyes még a méhnyakrák? Vagy akármilyen rák miatta? Mivel 2 hónap van még mire mehetek a vizsgálatra addig ki tud alakulni a rák? Vagy hogy szabaduljak meg minnel hamarabb ezektől



aug. 26. 13:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha problémád van, akkor nem kell megvárni a 2 hónapot, azonnal orvoshoz kell fordulni. Nem kötelező eltelnie 1 évnek a szűrösek között, csak ha nincs semmi gond.
aug. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Eddig nem tudtam menni mert gipszben voltam sokáig baleset miatt előtte meg mivel el múlt magától a condyloma így azt mondta az orvosom most 6. Hónapban kellett volna mennem de mivel el húzódott a dolog így most novemberre kaptam időpontot
aug. 26. 13:31
 3/3 anonim ***** válasza:
Én azért ezt a kinövést megnézetnem november előtt.
aug. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!