Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Octeniseptet hüvelyi fertőzésre?

Octeniseptet hüvelyi fertőzésre?

Figyelt kérdés
Megmondom őszintén soha eddig nem hallottam még erről de valóban írja a betegtájékoztató, hogy használható. Ma utasított erre az orvos, ehhez kaptam is a patikában hüvelyi adagolot. Minden este 3x fújni 7 napon át. Hát úgy csíp mint a fene..Utána ph helyreállítás kell szigorúan. És elvileg mind gombara baktériumra jó, bármikor használható. Van valaki akinek segített?
aug. 10. 22:57
 1/9 anonim ***** válasza:
74%

Hát most meglepődtem. Én ezt seb fertőtlenítésre használtam.

Fura ilyet felírni mikor ezer féle kúp meg tabletta van. Elavultnak tűnik a dokid.

aug. 10. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%
Igen, nyálkahártya fertőtlenítésre is használható. Az mellett regeneráló hatása is van. Nem elavult az orvosod, használd nyugodtan. Sokkal jobb, mint a hüvelyi ph-t elmozdító hüvelykúpok egy csomó adalékanyaggal.
aug. 11. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mégis milyen fertőzés? Mert chlamydiára nem lesz jó. Csaxólok
aug. 11. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Egyszerű gombás fertőzés..

2-es az is normális ha csíp nagyon majd egy 5-10 perc után elmúlik?

aug. 11. 07:55
 5/9 anonim ***** válasza:
52%
Nem a kettes vagyok, de nyilván normális hogy csíp. Nyalkahártyára fújod, és egy alkoholos spray. Persze, hogy csíp! Ha a pisilőm végére fujnám engem is csípne. Zacsimat pedig melegíteni, égő érzést okozna (Borotválkozás utánj arcszesszel van tapasztalat. Hát nem kellemes)
aug. 11. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
#5. Emlékeim szerint nincs benne alkohol.
aug. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
83%
Fenoxietanol is van benne. De valóban nem egy tipikus alkohol bázisú cucc. Tévedtem.
aug. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is mostanában olvastam erről, hogy így is lehet használni. Működött?
szept. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen teljesen rendbe hozott. Kényelmes, nem "áztat" el, mint a kupok. Harmadik napra elmúlt minden tünet, de azért hét napig csináltam ahogy előírták. Minden jót.
szept. 27. 11:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!