Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mekkora esélye a fertőzésnek...

Mekkora esélye a fertőzésnek tamponnal?

Figyelt kérdés
Megyunk jövőhéten strandolni egy olyan helyre, ahol belépőt kell fizetni a strandra, a vécék viszont elég koszosak mindig és a hely is kicsi. Mekkora baj lehet ha egész nap egy tampon lenne bent? A vérzés miatt nem aggódom, mert nagyon gyenge szokott lenni, inkább a fertőzések miatt. Próbáljan meg ott?

aug. 12. 13:39
 1/5 Metionin ***** válasza:
100%
1 tamponnal nem úszod meg, beszívja a vizet, átázik. Moss rendesen kezet csere előtt-után, vigyél szappant. Én cseréltem már mindenféle helyen meg eleve 8 évig voltam kolis ahol nem a legtisztább volt a budi de sosem kaptam el semmit. Ha nagyon aggódsz, max vegyél applikátoros tampont, azzal nem kell felnyúlni.
aug. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
70%
Intim kehely esetleg? Az bent lehet egész nap.
aug. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
26%

Kizárt, hogy 1 tamponnal 1 teljes napot kihúzz. Olyan fertőzést kapsz, hogy győzzed magad kikúrálni.


Inkább vegyél a DM-ben egy aplikátoros tampont, akkor nem kell piszkos kézzel felnyúlnod


[link]

aug. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor mindenképp megoldom valahogy a cserét!
aug. 12. 17:00
 5/5 anonim ***** válasza:
55%
8 órán át bent lehet a tampon ha a vérzés gyenge és ha nem mész vízbe. Annál tovább ne.
aug. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!