Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A menstruációm szinte most...

A menstruációm szinte most végig barnás,sötétpirosas volt. Kb alig telt meg a tampon.Mi lehet szerintetek?progreszteron hiány?

Figyelt kérdés
aug. 17. 15:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Mennyi idős vagy? Fogamzásgátlót szedtél? Ha igen, mikor hagytad abba?

Nekem már jópár éve feltűnt (30+ voltam), hogy mennyivel rövidebben és kevesebb vérrel zajlik le a menstruációm.

Nem emiatt, de néztünk egy hormonsort, és nem volt jele problémának. 36 évesen szültem, azóta még kevesebb, szinte tisztasági betét is elég lenne...

aug. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem szedtem fogamzásgátlót soha. Nem lehet,hogy baba?
aug. 17. 15:25
 3/11 A kérdező kommentje:
Bocsi 27 vagyok :)
aug. 17. 15:25
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Napokig tartó vérzés mellett nem gyanakodnék terhességre.
aug. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Furi. Volt párommal előzô hónapban voltunk együtt, menzesz utolsó napján védekezés nélkül.
aug. 17. 15:30
 6/11 A kérdező kommentje:
Voltam a párommal* így akartam írni😂
aug. 17. 15:30
 7/11 anonim ***** válasza:
61%

Végülis lehet az is, ha volt védekezés nélküli szex, de azt a legegyszerűbb kideríteni: csinálj egy tesztet! :)

Nekem volt ilyen amúgy, pont a fentebb írt körülmények miatt hittem azt, hogy menstruáltam, aztán végül kiderült, hogy nem az lehetett, mert következő "ciklus" közepén majdnem leugrott a második csík. Viszont nekem ez nem volt jó jel, nem is fejlődött rendesen, végül missed ab lett, szóval szerintem ez semmiképp nem normális terhesség esetén (a beágyazódás nem ilyen tünetekkel jár, ha erre gondolnál).

aug. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha csinálsz tesztet írd meg hogy negatív vagy pozitiv.😊
aug. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Rendben, csinálok a napokban. Köszi szépen ☺️
aug. 17. 15:50
 10/11 A kérdező kommentje:
Igen, beágyazódásra gondoltam
aug. 17. 15:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!