Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A nőknek miért nem találnak...

A nőknek miért nem találnak ki egy olyan higiénikus dolgot, mint a piszoár?

Figyelt kérdés
A férfiak így semmit sem kell, hogy megtapogassanak a WC-ben, semmi cuccukat sem kell letenniük. A ruhájuk sem ér semmi piszkoshoz.
júl. 23. 10:38
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
84%
Mert a nők nem tudnak állva pisilni.
júl. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
72%

Tessék itt a megoldás

[link]

júl. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
89%
Van. A gugolós wc japánban
júl. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
91%

3: Nem kell Japánig menni. Balkánon is sok helyen volt ilyen. Érdekes azt gáznak tartották, a Japánt meg menőnek gondolják, ahogy láttam a leírásokat.

Én nem biztos, hogy minden esetben szeretnék guggolni, pl. betegen vagy egy műtét után.

júl. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
90%
Igaz, ott a balkáni retyó. 10 évesen sokkolt a látványa, de mai fejjel már azt mondom, hogy tök jó.
júl. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
16%
#4 Mert az ember minden nap beteg vagy műtét után van.
júl. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
85%
Temun ugyan az a szilikon pisilő tölcsér 150-200 forint.
júl. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
83%

Mondjuk a guggolás nehezített pálya nadrággal és zárt alsóneművel. Mert azt is fogni kell, különben lepisiled. Plusz egyensúlyozni, plusz a táskát, kabátot akkoris le kell tenni valahova addig. Szerintem abszolút nem kényelmes megoldás. Kivéve ha szoknyát hordasz alsónemű nélkül és nincs nálad se kabát/pulcsi, se táska. Mondjuk ez elég ritkán fordul elő :D


Nekem teljesen megfelel a rendes WC, ha mindenki rendesen leül, nem lesz koszos a deszka, mert mindenki csak a combjával ér hozzá, amivel semmi baj nincsen, az általában elég tiszta. Akkor lesz ordenáré a WC, ha lebeg felette az ember és minden fröcsög mindenhova. Kézfertőtlenítős papírral áttörölve meg abszolút biztonságos. Nekem nagyobb baj, ha nincs fogas (kabát, táska, ugye) vagy papír.

júl. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Tudom hogy van olcsóbban, ezt csak példaként linkeltem
júl. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
1%
Pisilj pelenkába vagy betétbe, akkor sem kell megfognod semmit :)
júl. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!