Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Holnap mennék nőgyógyaszatra,...

Holnap mennék nőgyógyaszatra, állami korhazba van időpontom. Úgy alakult,hogy nem tudok menni, le kell mondanom az időpontot így, vagy tök mindegy nekik? Rengetegen vannak betegek ott. Úgyis az alapján hívnak be, ha bejelentkezem a betegfelvételen.

Figyelt kérdés
jún. 25. 22:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Illett volna lemondani. Jártam már úgy, hogy kb 2 hónappal későbbre volt időpontom, és felhívtak, aznapra van egy lemondott időpont, így bekerültem 2 hónappal előbb. Valakinek ki tudnák adni azt az időpontot.
jún. 25. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Most derült ki hogy nem tudok menni, csak így,hogy mára van időpont már van értelme lemondani?
jún. 26. 05:06
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Engem egy óra alatt megkerestek. De nem tudom, a te esetedben hány órára szól az időpont. Az a korrekt eljárás, ha lemondod.
jún. 26. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Tényleg? Hívnak telon? De komoly
jún. 26. 08:58
 5/7 anonim ***** válasza:
37%
Majd ha legközelebb mész vizsgálatra, ők sem értesítenek hogy aznap a vizsgálatod elmarad mert fontosabb dolguk van. Csak ott helyben ér a meglepi. Szemet szemért..
júl. 23. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
43%
Hát ez ritka ostoba, de legalább extrém rosszindulatú hozzászólás volt, 5-ös!!! Te még a 1x1 egyszerűségű kérdést se fogtad fel!
júl. 23. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
54%
6 látod milyen rosszul esik -mégha a tükörképe is- mégis felmerül a kérdezőben.
júl. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!