Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szules utan milyen volt...

Szules utan milyen volt nalatok a helyzet a parotokkal?

Figyelt kérdés
lassan 3 honapja telt el a huvelyi szulesem utan, es meg mindig nem tudok egyutt lenni a ferjemmel sikosito nelkul. jol esik minden simogatasa, a varrasaim sem fajnak egyaltalan, megsem jon ossze. hasonlo gondok valakinel?
2010. okt. 27. 10:31
 1/4 anonim ***** válasza:

vagy pszichés gond miatt nem nedvesedsz vagy a hormonok miatt

nekem rákérdezett a nőgyógyászom, hogy minden rendben van-e, én voltam olyan viszonyban vele, hogy el tudtam volna mondani neki, ha gond van

lehet, hogy Neked is ezt kéne

2010. okt. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát persze. Megjött már? Amíg nem jön meg, addig az anya teste nem a szexre, hanem a szoptatásra áll rá hormonálisan. Majd az első mensi után lesz olyan, mint előtte. Nálam ez volt, 1. gyereknél 7. hónapban mensiztem. Most a második 9 hónapos, és még sehol semmi. Kitartás.
2010. okt. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nyugi, sokáig mi is csak sikosítóval tudtunk összebújni, nekünk az orvos ajánlotta rögtön, a 6 hetes kontrollon, csak úgy, magától :=) Idő kell, amíg szervezeted rájön, hogy nő is maradtál, nemcsak anya lettél. Türelem és sok sikosító átsegít ezen az időszakon.
2010. okt. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat, jol esik tudni, hogy ez megsem egy abnormalis allapot. szep napot nektek :-)
2010. nov. 3. 10:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!