Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet a bajom? (menses)

Mi lehet a bajom? (menses)

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok. Vasárnap megjött ugy elmentem fürdeni. Aztán Hétfőn volt meg nagyjábol egy kicsit Kedden. További napokba nem wolt semmi :S nagyon megijedtem:S megkérdeztem az idősebb lány bnőmet aki 21 és mondta h egyik bnője belehalt mert nemjött meg neki és h ne szórakozzak ezzel mert nagyobb bajom lehet. ez mitől wan? kérlek segitsetek!!:S
2010. okt. 9. 10:39
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs semmi bajod, csak még nem állt be a menzeszed hossza.

A barátnőd meg hülyeségeke beszél, abba nem lehet belehalni, ha nem jön meg valakinek, csak abba, ha valamilyen szervi bajod van.

Ne barátnőket kérdezgess, hanem orvost.

(egyébként 'volt' és 'van')

2010. okt. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Akkor nem kell aggódnom?
2010. okt. 9. 11:00
 3/8 anonim ***** válasza:
Az első válaszolót megerősítem. Valóban nem állt be még a menstruációd. De már azért menstruálsz. Nincs semmi bajod hidd el, ne hallgass te a barátnőd hü..e tanácsára. Miért halnál bele? Ha továbbra is kb 2 hónapid esetleg ilyet vennél észre, akkor érdemes nőgyógyászt felkeresni.
2010. okt. 9. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
az ilyen "okos" barátnődet inkább ne kérdezd ilyenekről!
2010. okt. 9. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Elég nagy hülyeséget mondott a barátnőd. A menstruációnak kell 2-3 év, mire rendszeresre beáll! Ha nem jön meg, abba nem lehet belehalni!!!!!
2010. okt. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nekem azt mondta h az anyjának a munkatársa az wolt a bnője aztán nemjött meg neki és nem ment el orvoshoz és abba halt meg!!


Köszii mindekinek megkönnyebültem :)

2010. okt. 9. 11:14
 7/8 anonim ***** válasza:
Olyan esetben veszélyes, ha nem jön meg, ha EGYÁLTALÁN nem jön meg. Ez mondjuk akkor fordulhat elő, ha nincsen lyuk a szűzhártyán, amin a vér távozni tud. És ugye a hüvelyben pangó vér nem vmi egészséges. (Hogy bele lehet-e halni, azt nem tudom). De mivel neked megjött, csak nem volt túl hosszú, tuti, hogy nincs ilyen bajod. Egyszerűen nem állt még be.
2010. okt. 9. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszaitokat!
2010. okt. 9. 12:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!