Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Bízzak abban, hogy babám lesz?

Bízzak abban, hogy babám lesz?

Figyelt kérdés
Egy hónapja hagytam abba a bogyó szedését. 9.-én megjött, majd aktívan dolgoztunk a babán, és 24.-én ismét véreztem, de nem olyan normál volt, mint szokott lenni.Csak kettő és fél napig tartott. Teltségérzésem van az alhasamban, olyan dundinak érzem, nem tudom behúzni sem.A derekam majd leszakad.A melleim nyilallnak sokszor elég intenzíven.Állandóan szomjas vagyok, fázom, fáj a fejem.Nem nyűgösködöm, mert nem szokásom.De eddig ilyenek nem voltak.Nem merek bízni sem a babában.Azonnal teherbeestem volna?(azért nagyon jó lenne:))Egyéb betegségem meg nincs, nem vagyok náthás meg ilyenek.
2010. szept. 27. 17:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Csinálj tesztet és kiderül. Ezek a tünetek egy sima megfázásra is utalhatnak. De a baba is lehetséges:)

Azért ha most nem jött össze, ne keseredj el:) Sok sikert!

2010. szept. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
De azért már most el kellene kezdeni szednek folsavat és esetleg terhesvitamint is. 3 hónappal korábban már szokták ajánlani a dokik is. Ahogy előttem írták, csak a teszt tud pontosat mondani.
2010. szept. 27. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!