Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valami komoly bajom van vagy...

Valami komoly bajom van vagy csak babám lesz?

Figyelt kérdés

Sziasztok 32 éves vagyok.Van egy olyan problémám,hogy a vérzésem szokatlanul kevesebb volt,mondhatni szinte semmi,inkább barnáztam egy kicsit.1.5 napig kb,pedig ált 6-7 napig szokott meglenni.Előtte pár nappal a melleim elkezdtek fájni pedig soha nem szoktak,eddig még soha nem volt.Csináltam tesztet ami negatív lett.A férjemmel a nem várt előtt voltunk együtt kb 15-16 napal védekezés nélkül.Most már a derekam is nagyon fáj,ami szintén nagyon szokatlan,hisz még soha nem volt ilyen problémám.És néha néha megszédülök,elég érdekes.1 hete hétfőn csináltam egy újabb tesztet ami szintén negatív lett.Mi lehet a bajom?Volt már valaki ilyen helyzetben?Forduljak orvoshoz?

Előre is köszönöm a válaszokat!


2010. máj. 24. 20:24
 1/10 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem odaírni,hogy a 1.5 napos menzesz szerüségem 3 hete volt!
2010. máj. 24. 20:26
 2/10 anonim ***** válasza:
Mindenképpen menj orvoshoz, de nagy valószinüséggel terhes vagy. Nem mindegyik teszt megbizható.
2010. máj. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én csinálnék még egy tesztet !
2010. máj. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem már ne vegyél több tesztet.Menj el nőgyógyászhoz.Ott majd elmonják,ha nem terhesség akkor mi lehet.
2010. máj. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Persze csak ha nőgyógyászati probléma.
2010. máj. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem meg annyira teherbe akarsz esni, hogy magad produkálod a tüneteket!
2010. máj. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Köszönöm a válaszokat.Utolsónak mondanám:nem tervezzük még a babát.Nem beszélhetem be magamnak,mert nem vagyok ráfeszülve a dologra.Ha jön nagyon örülök,ha nem akkor majd máskor.De remélem nincs komoly bajom:(
2010. máj. 24. 20:50
 8/10 A kérdező kommentje:

Bár az az igazság,hogy most már játszom a gondolattal,baba témában és nagyon boldog lennék ha várandós lennék:)

De negatív tesztel még van esélyem?Van ilyen?Nem vagyok tapasztalt tesztelő,ugy hogy fogalmam sincs.

2010. máj. 24. 20:52
 9/10 A kérdező kommentje:
Még azt is elfelejtettem,hogy vannak apróbb szurkálódások a hasam alsó részén.Ezt sem tudom mitől lehet!Most jutott eszembe,mikor újra éreztem.Mert nem mindig van,akkor érzem jobban a lehajolok vagy hirtelen mozdulok,emelek.
2010. máj. 24. 21:31
 10/10 anonim ***** válasza:

sia

nekem 2 terhesegem, volt (mind ketto gyereket megszultem egy lany es egy fiu van)en mind kettovel egy egy tesztet csinaltam es mind a ketszer gyonyoruen pozitiv lett,csinaltam mar negativteszteket is hidd el ha terhes vagy a teszt kimutassa!!a lanyomnal nem reggeli vizeletbol csinaltam hanem a delutanibol es az is pozitivat mutatott a patikus is mondta ha terhes vagy mindegy hogy reggeli vagy delutani vagy akar esti vizeletbol csinalom kimutassa es igaza is lett!menj nogyogyaszhoz o megmondja mi a gond!

2010. máj. 25. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!