Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi alapján döntenek programcsá...

Mi alapján döntenek programcsászár mellett?

Figyelt kérdés

Engem konkrétan az érdekel, hogy azt hallottam valakitől, bizonyos magasság és testsúly alatt meg se adják a lehetőséget a természetes szülésre a nőknek ma már, mert ez a protokoll.

Ez igaz?



2022. júl. 29. 08:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem
2022. júl. 29. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Olyan lehet hogy téraránytalanság, erre lehet méréseket végezni.. a csípő szélessége a mérvadó leginkább. Hamar döntenek, el akarják kerülni a későbbi műhibapereket veszélyes üzem a szülés. ez nem protokoll.

Csípőficamosokat figyelemmel is kísérik de nem ez szokott lenni a baj, ha van. A téraránytalanság , szűk medence, nagy baba pl..

Kis nő is szült már 4,20-as gyereket :)

2022. júl. 29. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

ja, szülésznő voltam #2 ;

szóval mindent lehet csak általánosítani nem, persze láttam én is olyat hogy megszült egy nagyon-nagyon alacsony nő /155 cm/ egy viszonylag nagy babát /4 kg körül/ de két napig vajúdott majdnem :((( na az kivágta nálam is a biztit meg kolléganőknél is!

A vezető szülésznő szerint "meg kell tudnia szülnie" ..hát csóri küzdött ja igen, császár lett a vége most jutott eszembe ... a végén!De ő nagyon ritka eset volt nem láttam ott hasonlót sem fél év alatt.


én csípőficamos voltam röntgent csináltak az ötödik hónapban , a biztonság kedvéért.

Külső méréseket is csináltunk-szeméremtest stb.- azokból is lehetett következtetni de manapság már ott az ultrahang ugye!


namost ezek húsz éves tapasztalatok már lehet manapság tényleg van protokoll, amúgy én császáros voltam két nap múlva már szaladtam, nem ördögtől való és sokszor bizony életet ment!! Hiába preferálják a természetes szülést itt nem rólunk van szó ugye ...hanem a babáról, az ő egészségéről!

:)

2022. júl. 29. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez nem igaz. Téraránytalanság esetén van programcsászár, de ott a medence kerülete és fejkörfogat miatt, mert nem férne át a gyerek.
2022. júl. 29. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

#3 as vagyok a protokoll alatt én sem azt értem persze hogy rád néznek és rögtön császár :))) Arra céloztam amit írtam , miszerint szeretik elkerülni a műhibapereket..de nyilván akarata ellenére senkit nem fognak rákényszeríteni!! :)

Azért komoly érvek előznek meg egy hasi műtétet, bármennyire is "rutinműtét" olyan nincs hogy rutinműtét. Műtét csak az van.

:)

2022. júl. 29. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Egyébként meg "amikor a hóhért akasztják" nálam sem a csípőficam stb.miatt lett császár hanem mert sokáig farfekvéses volt utána magára kötötte a köldökzsinórt, de duplán. Még jó hogy figyeltem én is a szívhangokat mert a dokim elment a rendelésre. :( le is cseszte a főorvos a többieket "már rég császározni kellett volna".. így utólag, hogy a fiammal két évet jártam mozgáskoordinációs tornára egyet kell értsek. És nem én voltam ellene. az erősítéstől kezdve mindent végig játszottak csak épp nem a fájásokkal volt a baj gondolkoztam is rajta később beperelem őket. Téma OFF.

:)

2022. júl. 29. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!